DIY Karton Çocuk Evi
Süper olmuş @mimaras komşum eline sağlık, aklımda vardı benim de, bizimkinin kaydırağına örtü örterek çadırla idare ediyorduk Big Grin Malzeme listesi ve kullanılan alet detayı verirsen biz ustalığı olmayanlar da daha rahat yaparız, paylaştığın için teşekkürler.
Maşallah Poyraz'a, çok akıllı bir çocuk ki babasına yardım da ediyor. Elinize, emeğinize sağlık. Çok güzel bir ev yapmışsınız komşum. Sağlıkla kullansın Poyraz Bey... =)
@mimaras Bey baba ve oğul birlikte çalışmanız çok keyifli olmuş. Kaliteli zaman geçirmek bu olsa gerek, Poyraz çok şanslı sizin gibi bir babaya sahip olduğu için birliğiniz daim olsun.
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim komşularım. Evet çocuklarla vakit geçirmek, beraber bir şeyler yapmak çok hoşlarına gidiyor. Yaptığınız sizin için anlamsız, küçük bir şey bile olsa çocuklar için büyük ve sevindirici olabiliyor. Tüm baba olan komşularıma, evlatlarıyla hoş vakitler dilerim. Çocuk isteyen komşularıma da allah, sağlıklı, sıhhatli, hayırlı evlatlar nasip etsin.
@ArdıçKatranı komşum,
1.resimde yerdeki plastik kaynak makinası ana aletimiz.
Boru makası ya da testere.
DN 20 pprc boru 5 boy (20 mt)
DN 20 pprc dirsek 12 adet
DN 20 pprc yarım dirsek 5 adet
DN 20 pprc T 12 adet
DN 20 pprc manşon 5 adet
Kaynak makinasına para vermezseniz (bir tanıdığınızdan temin etme şansınız varsa), diğer malzemeler yaklaşık 80-90 TL, tutuyor.
Yapması 2 gün sürüyor. Keyfi paha biçilemez Smile
Komşum Harika olmuş tebrik ediyorum Poyraz yeğenimizle sağlıkla güzel anılarınız biriksin .
Komşum bayıldım. Eline,emeğine,dimağına sağlık. Aslan parçasını daha fazla mutlu edemezdin,emin ol. İçtenlikle bu güzel ev ve düşünce için tebrik ederim komşum,helal olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Ellerinize sağlık üstad.çok iyi düşünmüş,çok iyi yapmışsınız.çocuğunuzla keyifli oyunlarınız olsun.
Çocuklar inanın, inanın çocuklar
Güzel günler göreceğiz, güneşli günler
Artık seri üretim, tatsız tutsuz plastiklerin dünyasında; çocuğunuza nefes alacak, çok özel bir anı yaşatmışsınız. Tebrik ederim çok imrendim.
Teşekkür ederim dostlar güzel yorumlarınız için, daha iyileri sizin olsun. Arada pintereste göz atın çok güzel fikirler çıkıyor Wink
@mimaras komşum tebrik ederim harika bir çalışma olmuş delikanlının mutluluğu da yüzünden okunuyor. Allah yüzünüzü hep güldürsün.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: