Geliyor mu Gönlümün Efendisi?
(19/12/2018, Saat: 00:28)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: El emeği göz nuru mudur bunlar ?

Evet komşum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
O zaman “el yapımı fırça üreticimiz doğuyor” diyebilir miyiz ? Şahsen demek isterim Smile
yaşam bir zevktir
Caner çok güzel olmuş bunlar, bayıldım, eline sağlık Smile
Bi konu altına bi komşunun şimdiye kadar açılmış o konu hakkındaki emek harcanıp konuları derlemesi olsun, bir konu halkındaki incelemelerinden tutun böyle sap ya da sabun imalatına gösterilen emekleri gördükçe kendime ait olarak gördüğüm tek sıfat tembel oluyor? sizlere duyduğum hayranlıkta vabası
En sonunda bir torna makinesi aldiracaksiniz Smile
@ahraz tebrik ediyor, bıkmadan usanmadan devam etmenizi temenni ediyorum.

Üretim sonrasını heyecanla bekliyorum.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Caner tebrik ediyorum ellerine sağlık. Sağdan ilk üçü özellikle üçüncüsü en beğendiğim oldu. Torna mı aldın bilmiyorum ancak aldıysan şimdiden sabır ve başarılar dilerim.
(23/12/2018, Saat: 17:40)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Caner tebrik ediyorum ellerine sağlık. Sağdan ilk üçü özellikle üçüncüsü en beğendiğim oldu. Torna mı aldın bilmiyorum ancak aldıysan şimdiden sabır ve başarılar dilerim.

Öncelikle herkese teşekkür ederim. Abim torna almadım,yapan değil yaptıran benim. Bir hanımefendi yapıyor, üzerine birtakım şekiller de gelecek. Eğer hoşuma giderse sizin gibi değerli dostlarıma hediye etmeyi düşünüyorum.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Ahraz bende bir akrilikci hanım buldum, kaliptan akrilip sap yaparım degisik falan dedi, dur bakalım daha oturup konusmadık olursa guzel olur geltir adına biseyler yaptırırız.
(23/12/2018, Saat: 21:27)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahraz bende bir akrilikci hanım buldum, kaliptan akrilip sap yaparım degisik falan dedi, dur bakalım daha oturup konusmadık olursa guzel olur geltir adına biseyler yaptırırız.

Abi güzel olur.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: