Merhabalar geltir ailesi.
Star 
Merhaba geleneksel tıraş ailesi. Aranıza yeni katıldım ancak geleneksel tıraş meselesi ile birkaç yıldır haşır neşirim. Son zamanlarda forumda çokça vakit geçirmeye başladım ve artık üye olup selam versem yeridir diye düşündüm çünkü iki üç yıldır bu tip tıraş olsam da foruma girdikçe bu da neymiş aa bu da mı varmış diyorum ve bunca bilgiyi paylaşan sizlerin arasına dahil olmak istedim. Aslında buraya girip takılmak bir yandan keyif verirken bir yandan da insanı dert sahibi yapmıyor değil. Arko sabun, Sedef ustura ve iki üç liralık bir de alet ile takılıp mutlu mesut yaşamaktansa insan bu kadar geniş bir alan gördükçe hem seviniyor hem de önünde uzun bir surec olduğunun idrakine varıyor.
Tıraş serüvenim kısaca Yuma ile başladı Sedef ustura ile devam etti ve bu süre boyunca öyle çok da merak etmeden devam ettim ta ki birkaç ay önce usturaya jilet yerleştirirken jileti tırnağıma daldirana kadar. O zaman dedim ki "hadi sen kendine şimdi bir yaprak jilet takılan alet bak". Sonra tabii ki ilk adres burası oldu. Okurken Rimei aletin övgü aldığını gördüm ve ben de almaya karar verdim. Ancak işte foruma takılmaya devam etmem sonucunda EJ 89 lar efendime soyleyim Muhleler ve Merkurler radarima takıldı. Benim de olsa dedim bizde niye yok dedim. Ardından 11.11 indiriminde bir Muhle R41 aldım ve onunla devam ediyorum. Ama anlaşılan bu işte sadakat yok insanın gözü hep dışarda hep başka şeyler arıyor. Fırça da bakacagim, jilet de alacağım, sabun da koklayacagim diye donenip duruyor insan. Redditte bir yazı görmüştüm wickededge sayfasinda sizden nefret ediyorum omür boyu kullansam bitiremeyecegim bir sürü şey aldirdiniz bana diyordu böyle bir yola soktunuz fakat  sevdiğim kadar da nefret etmiyorum diyerek teşekkürlerini
sunuyordu. Durum biraz öyle gibi. Velhasıl kelam kısa olmadı ozurlerimi, saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.
Hoşgeldiniz
Foruma hoş geldiniz. Keyifli tıraşlar.
Hoşgeldiniz. Umarım daim olur geltir maceranız..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar
Foruma hoşgeldiniz, keyifli tıraşlar...
Hoşbulduk cümleten teşekkürler
Hoşgeldiniz foruma. Keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle.
"A Samurai always wears two swords."
Hoşgeldiniz, daim olmanız dileği ile...
Hoşgeldiniz keyifli tıraşlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 634 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,653 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 671 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,169 26/04/2023, Saat: 00:14