Erkek Bakım, Tıraş ve Sağlık
Hoş geldiniz. Bol köpüklü, mis kokulu, tahrişsiz tıraşlarınız olsun.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Hosgeldiniz komsum bol muhabbetleriniz keskin temiz traslariniz olsun .
Hoş geldiniz. Keyifli tıraşlar dilerim. @maniz Bey
Hoş geldiniz.
Tüm komşularıma teşekkür ederim. Geleneksel tıraşa başlangıç olarak sitede en çok yorum yapılan Mühle ürünlerini alarak başlangıç yaptım. Doğal kıl akasya ağacı fırça, R89 grande , iğde ağacı sabun balsam ve losyonu aldım . Losyon ve balsam hakkında ve fırça hakkında elimden geldiğince bilgi verebilirim. Foruma katılmaktan ve siz komşularla beraber olmaktan mutluluk duyarım...
Domuz kili yerine dogal kil demeyi tercih etmis Muhle editorleri. Vardir bir bildikleri Smile Komsum hos geldiniz, keyifli tiraslariniz olsun. Baslangic setiniz bunlarsa sizi ilerde nelerin bekledigini tahmin edemiyorum Smile
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(14/12/2018, Saat: 21:19)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Domuz kili yerine dogal kil demeyi tercih etmis Muhle editorleri. Vardir bir bildikleri Smile Komsum hos geldiniz, keyifli tiraslariniz olsun. Baslangic setiniz bunlarsa sizi ilerde nelerin bekledigini tahmin edemiyorum Smile

O şurdan geliyor dostlar. Yabancı genellikle domuz kılı olanlara pure bristle, italyanda puro tasso mu ne diyor bildigim. Cevirince aslında hepsi aynı kapıya; dogal kıla cıkıyor. Çeviri ve açıklama dogru yani, tabi domuzdan korktugu kadar yalandan korkmayan bir millet icinde bu ceviri yerine cuk uyuyor.
Komşularım, dostlarım dini hassasiyet duyan komşularım için domuz kıl fırça yazmadım. Yoksa sitesinde domuz kılı yazıyor. Benim özellikle doğal kıl yazmam sırf sizlere kendimce sadece hassasiyet duymam sebebiyle dir. Yoksa porsuk yazsam dini sebeplerle çok mu geçerli olacaktı! Bir çok badana ve boya fırçası domuzdan yapılmaktadır. Cenabı hak tüm canlıları yaratmıştır. Bu fırçalarla boyanan evlerde oturmayacağız bu binalara girmecekmiyiz! Benim bildiğim sadece eti haramdır. Hem de doğal seleksiyon sebebiyle sayılarının artması önlenmekte . Verimlik bakımın dan kılları bir çok fırçanın temelini oluşturmaktadır. Aldığım fırçada çok kaliteli yumuşak ve omurgalı fırçadır. Dini sebeplerle almayana da saygı duyarım. Bunlar benim şahsı düşüncelerim dir. Ben fırçadan çok memnun kaldım. Yakında porsuk ve/veya sentetik te temin edecem. Kozmetikleri ise gerçekten anlatılacak gibi değil . Hem losyon hemde balsam ı çok hafif bir koku fakat ciltte bıraktığı his anlatılacak gibi değil. Losyon nun içindeki maddeler nasıl bir şey ise mükemmel ötesi . Ciltte bir yenileme yaratıyor. Alman Mühle bu konuda inanılmaz ürünler geliştirmiş. Ben çok memnun kaldım dün aldığım bugün kargo ile elimize ulaştı çocuklar bile sürdü inanın onlar bile mükemmel olduğunu belirtti. Evet pahalı . Kalite , zevklerin ve uzun süreli kullanabileceğim düşünülünce aman aman pahalı gelmeyebilir . Önceki kullandığım balsam lara ve losyonlara on basar. Sabunu eh fena değil. Makina bonyoda parlıyor. Tekrar burada dini konuları tartışmak bize uymaz. Bir çok konuda o kadar yanlışımız varken. Porsuk kıl fırça için aliexpressi düşünüyorum. Şimdiden tüm komşularıma teşekkür ediyorum
Kusura bakmayın ben konuya bile dikkat etmemisim, soruyu gorunce neden dogal kıl yazıldıgını soylemeye calıstım.
@maniz komsum hic acıklama yapmanıza gerek yok, rahat olun isteyen kullanır isteyen kullanmaz sıkıntı yok. Hatta haram sevap diye bunları konustugumuz konumuz bile var.
Neyse tekrar selam vermeden konunuza yazmısım kusura bakmayın. Aramıza hosgeldiniz, hos sohbetleriniz, zevkli tıraslarınız olsun.
(15/12/2018, Saat: 02:19)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kusura bakmayın ben konuya bile dikkat etmemisim, soruyu gorunce neden dogal kıl yazıldıgını soylemeye calıstım.
@maniz komsum hic acıklama yapmanıza gerek yok, rahat olun isteyen kullanır isteyen kullanmaz sıkıntı yok. Hatta haram sevap diye bunları konustugumuz konumuz bile var.
Neyse tekrar selam vermeden konunuza yazmısım kusura bakmayın. Aramıza hosgeldiniz, hos sohbetleriniz, zevkli tıraslarınız olsun.

Hayır bu konuda tüm arkadaşlarıma nazik davranma babında ben eksik yazdım. Kıl cinsini belirtmedim. Ben gönül rahatlığıyla kullanacağım. Cevabınız için teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba Tıraş Severler! yucelyilmaz 9 2,649 30/04/2022, Saat: 20:16
Son Yorum: muhendisbey
Photo ONDÜLA Tıraş Makinesi Mutlu68 4 2,189 04/01/2022, Saat: 13:38
Son Yorum: habaz
  Merhaba Tıraş Dostları(Tiyatrocu) Tiyatrocu 5 2,419 19/04/2021, Saat: 14:05
Son Yorum: Tiyatrocu
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 7,445 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  Yeni Tıraş Zidane 28 8,339 12/05/2020, Saat: 18:35
Son Yorum: V4Vamık
  Geleneksel tıraş dünyasına merhaba Fenotip 49 12,530 06/04/2020, Saat: 09:46
Son Yorum: BuraKaya55
  bende geleneksel tıraş severim mrden 29 8,180 08/10/2019, Saat: 17:57
Son Yorum: FearOfATG
  Geleneksel Tıraş Tavsiye Silentsv 43 17,966 25/06/2019, Saat: 10:24
Son Yorum: ugur10
  ADAM GİBİ TIRAŞ OLANLARA SELAM OLSUN Karslı 28 7,341 25/04/2019, Saat: 10:22
Son Yorum: trustalt
  Merhaba geleneksel tıraş! tundralower 10 4,466 22/03/2019, Saat: 13:02