RazoRock Game Changer
Bu akşam uzun sakalda kötü jilet ve sabun ikilisi ile kullandım ve gene başarılı performans sundu. Cildim tıraş sonrası kolonya testinden tam not ile geçti. Bunun kadar etkili kesim sunduğu halde cilt dostu kalabilen tıraş aleti yoktur herhalde.
Genelde haftada iki kez tıraş oluyorum bu alet bana uymaz mı
(16/06/2020, Saat: 00:25)crsm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Genelde haftada iki kez tıraş oluyorum bu alet bana uymaz mı

Uyar komşum neden uymasın?
Gc 84 kapali tarak super knurled sapli nasil alabiliriz impa ya gelmesini mi beklicez ?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(16/06/2020, Saat: 00:25)crsm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Genelde haftada iki kez tıraş oluyorum bu alet bana uymaz mı

Komşum GC 0.84 kapalı tarak ile her gün tıraş oluyorum işim gereği hassas bir cilt yapım var şimdiye kadar sorun yaşamadım.
Aleti yaklaşık 2 gün önce @tarkaner abiden aldım,kendisi beni bu muhteşem aletle buluşturduğu için çok teşekkür ediyorum.

Üstteki yorumlarımda bu alet gerçekten böyle akıyor mu ? Gibi bir soru sormuştum.hemen cevapliyorum.

Alet akmakla kalmıyor tertemiz pürüssüz bir cilt bırakıyor.Agirligi,dengesi muhteşem, bir jilet tutuşu var, sanki ömre bedel Smile
Elimdeki aletleri çıkarıp gc84 aldım, açıkçası deneme imkanın olmadi kör alış yaptım ama tıraşta farkına vardım ki günlükte de gunasirida da üzmez. alet jileti varla yok arasında felsefeye konu olacak, var mı? yok mu?tartışması yaşatacak türden Smile konfor nirvana.

Aletin adını kendimce değiştirip "Sakal katleden" diyorum.Maşallah kökünü kuruttu.
Kızarıklık,kesik,yanma sızlama bu alete uygun bir kavram değil.Tiras olurken "ulağn adamlar yapmış beeee" diyenler olmuştur,bende dedim Smile

Benim acımdan küçük bir eksisi sapı oldu o da tercihe bağlı biraz daha uzun sap tercih ettiğim için bunu diyorum,tıraşa olumsuzluğu kesinlikle yok,zevk meselesi sadece.

Pişman mıyım?Asla. Aklım hala yapamadiklarimda Smile

Keyifli bir alet cilt dostu,düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.tek aletim olsun parayada kiyacam diyorsaniz.iste konu iste örnekleri.

Herkese keyifli tıraşlar,saygılar.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşular bu gc'nin jaws modeli çok güzel görünüyor, kullanan olmadı galiba sayfaların hepsine baktım yorum göremedim, kapalı tarak ve jaws arasında bile uçurum fark yok jaws'da çok efektif ve neredeyse mild(jilet hissiyatı olarak) kesim yapıyor diye yorumlar okudum ama subjektif konular olduğu için her kafadan farklı ses çıkabiliyor tabi ki, forumda kullanan olduysa deneyimlerini merak ettim, uygun fiyatlı olunca insan merak etmiyor değil.
(22/06/2020, Saat: 01:57)FurkanB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular bu gc'nin jaws modeli çok güzel görünüyor, kullanan olmadı galiba sayfaların hepsine baktım yorum göremedim, kapalı tarak ve jaws arasında bile uçurum fark yok jaws'da çok efektif ve neredeyse mild(jilet hissiyatı olarak) kesim yapıyor diye yorumlar okudum ama subjektif konular olduğu için her kafadan farklı ses çıkabiliyor tabi ki, forumda kullanan olduysa deneyimlerini merak ettim, uygun fiyatlı olunca insan merak etmiyor değil.

@FurkanB
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=12381
(22/06/2020, Saat: 02:19)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FurkanB
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=12381

teşekkürler komşum, nedense ayrı konu açılmış olabileceğini düşünemedim bir an.
Komşular ben aleti daha 3 gündür kullanıyorum ancak 2 tıraş gsb ile 1 tıraşta nacetle oldum,nacetle pek etkili bulmadım biraz konforsuz geçti sizin bu aletle jilet kombinasyonunuz nedir ? Şuanlik gsb ile akıyor başka jilete elim gitmiyor. Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Razarock game changer 84 vs edwin jagger 3one6 Ramo26 37 15,426 30/08/2022, Saat: 14:50
Son Yorum: Alden52
  İnceleme: Razorock Game Changer 84 marv 6 3,640 09/11/2021, Saat: 19:53
Son Yorum: marv
  RazoRock Lupo sfenks 26 12,001 08/04/2021, Saat: 01:39
Son Yorum: nicky
  Razorock German 37 Slant FearOfATG 47 20,004 20/02/2021, Saat: 22:59
Son Yorum: Yilmazde
  RazoRock Game Changer Open Comb (Jaws) CK89 11 5,949 20/09/2020, Saat: 00:45
Son Yorum: sudüşleri
  Razorock Baby Smooth Erdem009 6 4,124 03/09/2020, Saat: 22:31
Son Yorum: Kacak
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 33,176 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  RazoRock Wunderbar Slant -mali 20 10,323 25/04/2019, Saat: 00:30
Son Yorum: -mali
  Razorock Mission zakayr 11 8,589 15/01/2016, Saat: 01:39
Son Yorum: zakayr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: