RazoRock Game Changer
(10/05/2020, Saat: 19:27)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Gillette tech de var bende o bana baya fazla geliyor onunla hemen hemen aynı yazmışlar yabancı forumlarda benim şu an aktif kullandığım timor ve de89 ikisi de tıraşı beni üzmeyen aletler 0.68 le agresiflik konfor açısından de89 ve timor a göre nasıldır acaba 0.68

Yabancı forumlarda agresif/mild veya eşit diyen kişinin sakal yapısını da bilmek gerekiyor. Bu sebeple agresiflik hissiyatı kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. En net cevap kullanılan aletlerde saklı Smile

Game Changer .68’in agresifliği Timor 1353 ile DJ DE89’un tam arasında.
Çok teşekkürler komşum aradığım yorum buydu sanırım Smile
berberbeyin bugün yayınlanan videosudan sonra her ne kadar yeni yapılan aletlere pek ısınamasamda bu alet dikkatini çekti yani bu kadar rahat akıyor mu dedirtiyor insana.kesinlikle denemek istediğim bi alet fakat fiyatıda bi o kadar iyi acaba 2.el piyasasında fiyat aralığı tahmini olarak ne kadar olur fikri olan var mı ?
(20/05/2020, Saat: 03:12)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: berberbeyin bugün yayınlanan videosudan sonra her ne kadar yeni yapılan aletlere pek ısınamasamda bu alet dikkatini çekti yani bu kadar rahat akıyor mu dedirtiyor insana.kesinlikle denemek istediğim bi alet fakat fiyatıda bi o kadar iyi acaba 2.el piyasasında fiyat aralığı tahmini olarak ne kadar olur fikri olan var mı ?

İkinci el piyasasına pek düşmez komşum, alan pek satmak istemiyor Smile
@CK89 Geç kalınmış bir teşekkür diyelim. Elinize, emeğinize sağlık. Bu aralar kaliteli paylaşımlarınızı takipteyim. Aynen devam Smile
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
İmpa'dan kapalı taraklı modelini aldım ve iki tıraş sonrası ilk izlenimlerimi yazmak istedim. Tek cümlelik özetim: Şimdiye kadar kullandıklarımın en iyisi. Yorumsal detaylarımın çoğu daha önce siz değerli arkadaşlar tarafından söylenen şeyler ama farklı konularım da var.

Öncelikle mild bir alet olmakla beraber etkin bir kesime sahip. Daha ilk perdeden hiç sakal atlamadığına ve yaprak jileti etkin bir başarıyla kullandığına şahit oluyor insan. Ciltte jilet hissedilmiyor ve cildi hiç yormuyor. Güzel bir sakal kesme sesi var ve bu sesi biraz fazla çıkarttığına şahit oldum ama bu elbette göreceli bir konu. Fakat tüm bu güzelliklerinin ufak bir götürüsü olmuş gibi görünüyor, sakalı diğer aletler kadar sıfır almıyor. Buna tıraştan bir gün sonra emin oldum, normalden daha uzun sakalım vardı. Sanırım ciltte jilet hissedilmemesi ve cildi hiç yormaması bu yüzden gerçekleşiyor.
2 gün önce ptt kargodan teslim aldığım game changer ile 2 gün tıraş oldum. Keskin jilet ler ile iyi iş çıkardı. Sert ve yoğun sakallı yım. Cildim hassas değil. İşim gereği günlük tıraş oluyorum.
Avrupada ki tanıdıklara sipariş vermeyi düşünüyorum fakat bildiğiniz link var mı? Baktigim linklerde ya stoklarda bitmiş ya da kanada'dan gönderim yapıyorlar.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İspanyol yourshavin'de mevcut. "geltir" koduyla indirim halen aktif galiba.
https://www.yourshaving.com/en/razors-an...-rr43.html
(06/06/2020, Saat: 11:56)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2 gün önce ptt kargodan teslim aldığım game changer ile 2 gün tıraş oldum. Keskin jilet ler ile iyi iş çıkardı. Sert ve yoğun sakallı yım. Cildim hassas değil. İşim gereği günlük tıraş oluyorum.
İmpa dan mı aldınız? Hayırlı olsun, iyi alettir.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Razarock game changer 84 vs edwin jagger 3one6 Ramo26 37 15,010 30/08/2022, Saat: 14:50
Son Yorum: Alden52
  İnceleme: Razorock Game Changer 84 marv 6 3,572 09/11/2021, Saat: 19:53
Son Yorum: marv
  RazoRock Lupo sfenks 26 11,853 08/04/2021, Saat: 01:39
Son Yorum: nicky
  Razorock German 37 Slant FearOfATG 47 19,675 20/02/2021, Saat: 22:59
Son Yorum: Yilmazde
  RazoRock Game Changer Open Comb (Jaws) CK89 11 5,842 20/09/2020, Saat: 00:45
Son Yorum: sudüşleri
  Razorock Baby Smooth Erdem009 6 4,071 03/09/2020, Saat: 22:31
Son Yorum: Kacak
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 32,741 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  RazoRock Wunderbar Slant -mali 20 10,205 25/04/2019, Saat: 00:30
Son Yorum: -mali
  Razorock Mission zakayr 11 8,487 15/01/2016, Saat: 01:39
Son Yorum: zakayr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: