classicshaving.com
iyi gunlerde kullanın yorumlarınızı bekliyorum futur u nasıl buldugunuza yonelik
(05/06/2012, Saat: 21:22)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi gunlerde kullanın yorumlarınızı bekliyorum futur u nasıl buldugunuza yonelik

Futur'u bu sabah kullandım. Başta şunu söyleyim; yaklaşık 2 ay önce geleneksel tıraşa dönen birisi olarak Wilkinson Sword'la tıraş oluyordum. İlk başlarda zorlansam ve konforlu tıraş olamasam da özellikle son 2 haftadır uygun açı ve tekniği yakaladığımdan son derece seri ve konforlu tıraş olmaya başlamıştım. Oderece ki dünkü tıraşımda yüzüme şap sürdüğüm zaman hiç yanma hissetmedim. Bunun verdiği güvenle de Futur siparişi vermiştim.

Futur'la yaptığım tıraşta Füme klasik traş sabunu ile Astra yeşil jilet kullandım. 1. dereceyle başladım ama istediğim verimi alamadığımdan 3,5 ile devam ettim. Bu defa keskinliği arttı ve çıtırtı sesleri net bir şekilde gelmeye başladı. Ama Wilkinson'daki akıcılığı ve kayganlığı Futur'da yaşamadığımı söylemeliyim. 2 perdede yaptığım tıraşı biraz da ürkek olduğum için Wilkinson'a göre yaklaşık 2 kat sürede tamamladım. Çene ve diğer kritik yerlerde çok pratik olmadığını söyleyebilirim. Tıraştan sonra şap sürdüğümde özellikle boyun bölgesinde bariz yanmalar hissettim. Wilkinson kadar temiz tıraş olamadım. Bu arada Füme tıraş sabununun 2. perdede kayganlığını yitirdiğini de söylemeliyim.

İlk tıraşın geçerli bir referans olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Ben el yatkınlığını biraz geç kazanan birisiyim. Wilkinson'da da ilk tıraşlarımda benzer sonuçlarla karşılaşmıştım. Zamanla elim makinaya alışınca her şey yoluna girdi. Yarın da Arko tıraş sabunu ile deneyip tekrardan yazarım sonucu.
(06/06/2012, Saat: 12:07)odinnn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05/06/2012, Saat: 21:22)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi gunlerde kullanın yorumlarınızı bekliyorum futur u nasıl buldugunuza yonelik

Futur'u bu sabah kullandım. Başta şunu söyleyim; yaklaşık 2 ay önce geleneksel tıraşa dönen birisi olarak Wilkinson Sword'la tıraş oluyordum. İlk başlarda zorlansam ve konforlu tıraş olamasam da özellikle son 2 haftadır uygun açı ve tekniği yakaladığımdan son derece seri ve konforlu tıraş olmaya başlamıştım. Oderece ki dünkü tıraşımda yüzüme şap sürdüğüm zaman hiç yanma hissetmedim. Bunun verdiği güvenle de Futur siparişi vermiştim.

Futur'la yaptığım tıraşta Füme klasik traş sabunu ile Astra yeşil jilet kullandım. 1. dereceyle başladım ama istediğim verimi alamadığımdan 3,5 ile devam ettim. Bu defa keskinliği arttı ve çıtırtı sesleri net bir şekilde gelmeye başladı. Ama Wilkinson'daki akıcılığı ve kayganlığı Futur'da yaşamadığımı söylemeliyim. 2 perdede yaptığım tıraşı biraz da ürkek olduğum için Wilkinson'a göre yaklaşık 2 kat sürede tamamladım. Çene ve diğer kritik yerlerde çok pratik olmadığını söyleyebilirim. Tıraştan sonra şap sürdüğümde özellikle boyun bölgesinde bariz yanmalar hissettim. Wilkinson kadar temiz tıraş olamadım. Bu arada Füme tıraş sabununun 2. perdede kayganlığını yitirdiğini de söylemeliyim.

İlk tıraşın geçerli bir referans olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Ben el yatkınlığını biraz geç kazanan birisiyim. Wilkinson'da da ilk tıraşlarımda benzer sonuçlarla karşılaşmıştım. Zamanla elim makinaya alışınca her şey yoluna girdi. Yarın da Arko tıraş sabunu ile deneyip tekrardan yazarım sonucu.

birkaç gun bekleyip deneyin bence sakalınız biraz uzarsa daha rahat olur. birkac haftaya yorumunuz netleşecektir merakla bekliyorm
Arkadaşlar, bu sitede https://int.classicshaving.com geltir indirimi yok mu? Kargo ücretinden dolayı toplam fiyat yüksek. Kargo dışında fiyatlar makul düzeyde.

Eğer bu siteye e-mail yollarsak indirim yapabilirler. (Mesela %20) Smile
(11/01/2016, Saat: 13:16)ionicliquid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar, bu sitede https://int.classicshaving.com geltir indirimi yok mu? Kargo ücretinden dolayı toplam fiyat yüksek. Kargo dışında fiyatlar makul düzeyde.

Eğer bu siteye e-mail yollarsak indirim yapabilirler. (Mesela %20) Smile
Girişiminizi bekliyoruz
(11/01/2016, Saat: 23:00)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Girişiminizi bekliyoruz

Abi o şekil sipariş indirim yapıyorlarsa, istemişken %30 isteyelim ne olucak ki Tongue Big Grin
(12/01/2016, Saat: 14:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi o şekil sipariş indirim yapıyorlarsa, istemişken %30 isteyelim ne olucak ki Big Grin

Ağa'nın eli tutulmaz Smile Dört gözle bekliyorum sonuç ne olacak diye Wink
(12/01/2016, Saat: 14:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi o şekil sipariş indirim yapıyorlarsa, istemişken %30 isteyelim ne olucak ki Big Grin
Girişimimi bekliyordunuz..

classicshaving.com sitesinin haber bültenine üye olunca %15 indirim veriyorlar.

Coupon Code: CJE8-VEX6

Sitedeki tüm traş makinaları Merkur/Dovo ve Edwin Jagger marka'dan ibaret, ama sayıca az makina var.

Fiyatlar makul ama şimdi çok şaşıracaksınız. Big Grin

Yukarıda verilen indirim kodu, Merkur/Dovo ve Edwin Jagger dışındaki ürünler için geçerli. Kendimde denedim ve kod, bu ürünler için geçerli değil. O zaman ben ne anladım Smile

Biraz önce müşteri temsilcilerine bu ilginç durumu belirten bir mesaj yazdım. Cevap bekliyorum.

Gelen cevabı buraya aktaracağım.
Aynen classicshaving.com müşteri temsilcisinden gelen cevap aşağıda.

Açıkçası bu kişi ile muhatap olmak istemiyorum, irrite etti beni. Bulsun araştırsın siteleri.

Dostlar, yorumlarınızı bekliyorum.

Good afternoon Dr. Albayrak,

We are not allowed to discount these razors per the manufacturer, and this is supposed to be applied to all distributors of these razors. Could you please provide us with the companies that are allowing discounts on these razors?

Additionally, not all of our razors are Merkur or Parker. Please see the razors below.

Thank you,

Customer Service Team
ClassicShaving.com
Gönderdiği Mail'deki mesajın sonuna Parker ve Merkur olmayan 4 adet traş makinası ve resimlerini eklemiş.

CLASSIC "SUPER KNURL" SAFETY RAZOR

CLASSIC DELUXE VINTAGE SAFETY RAZOR

CLASSIC STUBBY DE SAFETY RAZOR

CLASSIC VINTAGE DE FAUX BLACK HORN SAFETY RAZOR

Ürün çeşidi az. Tongue

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  http://www.classicshaving.com mckorkmaz 4 6,288 18/05/2012, Saat: 23:44
Son Yorum: mckorkmaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: