Edwin Jagger Barley DE89
Ben de aldığımda buna benzer gayet şık bir kutu ile göndermişlerdi. Kesinlikle pişman olmayacağınız bir ürün. Yunuşak bir makine olmasına rağmen yine de Wilkinson'a nazaran daha yakın tıraş sağlıyor. Ben de ilk tıraşımda hafif tahriş yaşamıştım. Zamanla alışıyorsunuz. Wilkinson'a nazaran çok daha yakın ve pürüzsüz tıraşlar elde etmek mümkün. Güle güle kullanmanız dileğiyle.
(13/10/2011, Saat: 13:12)baduruk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: posta böyle küçük bir kutuda geldi. içine bir de derby extra jilet koymuşlar.
photo2cg.th.jpg

Kutu gayet kaliteli. içindekine yakışır yani.
photo4sx.th.jpg

ağırlığı, işçiliği çok iyi. gerçi karşılaştırma yapabilecek tecrübeye sahip değilim ama hiç bilmeyen biri bile işçilik kalitesini farkedebilir..
photo11fi.th.jpg

dün öğlen ilk traşımı oldum. arko sabun, omega domuz kılı fırçam ve perma-sharp jilet ile.
photo31b.th.jpg

bu da tıraş setim. hepsini ikea'dan aldım. gayet kullanışlı oldu.
photo41.th.jpg

sonuç olarak wilkinson'dan sonra biraz bastırarak tıraş oldum sanırım. bu da tahrişe neden oldu. halbuki ağır bir makine neden öyle yaptım ben de bilmiyorum, belki bir an önce sinek kaydı olmak istememden=)

o değilde sabun kabını, kupayı askılığı falan nerden aldın ? güzel kombine olmuş
maşallah güzel duruyor...
@muratti ikea'dan aldım.
kapaklı porselen kase 8 lira
geniş ağızlı kupa 6 lira
askı 10 lira
metal tas 5 lira
bi ara uğramak lazım ikeadan güzel şeyler çıkıyor
Muratti komşum, o köpük olmamış yanlız Smile
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(14/10/2011, Saat: 19:20)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muratti komşum, o köpük olmamış yanlız Smile

resimler bana ait değil Lord, baduruk un çalışması Smile
(14/10/2011, Saat: 21:53)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/10/2011, Saat: 19:20)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muratti komşum, o köpük olmamış yanlız Smile

resimler bana ait değil Lord, baduruk un çalışması Smile

vurmayın öldüm Big Grin
Bulamıyorum hiç bir siteden...Sad
Lined olan var ancak Barley bulamıyorum... Angry
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
biraz daha pahalı olabilir ama connaughttan veya nkdman den mühle neden düşünmüyorsunuz???
bana kalırsa en az EJ kadar havalı ve kullanışlı. hem onun yüzeyi daha da tırtıklı.
benim alışveriş listemdeki ilk makine o. Smile
Saygılar
(09/01/2012, Saat: 01:10)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bulamıyorum hiç bir siteden...Sad
Lined olan var ancak Barley bulamıyorum... Angry

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: