Amasya'dan Sevgilerle
(29/11/2018, Saat: 15:42)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sofistike komsum sizin yaş kactı.

@dikdik_s Hocam tevellüt 93 profilime yaş aralığını girdim. Hem bir bakınız bu bahane ile arkadaşlık isteği gönderiniz. Smile

(29/11/2018, Saat: 16:53)newfel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz

@newfel Hoşbuldum. Keyifli forumlar.

(29/11/2018, Saat: 16:59)Erkan_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldin komşum.

Hoşbuldum. @Erkan_ Bey keyifli forumlar dilerim.
İşte buralar hep böyle flood. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(29/11/2018, Saat: 17:51)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşte buralar hep böyle flood. Smile

Dur simdi kimseyi uyandırma, geri sayım yapıyoz 1 haftamız var.

Sofistike komsum amasyayı elmasıyla biliyoruz ama cok bilgimiz yok, biraz bize amasyayı tanıtırmısınız. Onereceginiz gezilecek gorulecek yerleri varsa size zahmet.
(29/11/2018, Saat: 17:51)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşte buralar hep böyle flood. Smile

Forumda en çok yaptığım iki moderasyondan biri mesaj birleştirmek Smile

Gözden kaçan bir şey var, @ckeskin üstad 30 anlamlı mesaj arıyor, dolayısıyla bu gibi eline sağlık, teşekkürler veya sıhhatler olsun gibi mesajlar bu sayımda geçerli olmayacaktır. Ama @dikdik_s üstad farklı kanaldan destek vermeye çalışmış Smile

Neyse konuyu dağıtmayalım.

Bu vesileyle hoş geldiniz @Sofistike komşum. Güzel isim, güzel avatar, keyifli tıraşlarınız olsun.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(29/11/2018, Saat: 18:52)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda en çok yaptığım iki moderasyondan biri mesaj birleştirmek Smile

Gözden kaçan bir şey var, @ckeskin üstad 30 anlamlı mesaj arıyor, dolayısıyla bu gibi eline sağlık, teşekkürler veya sıhhatler olsun gibi mesajlar bu sayımda geçerli olmayacaktır. Ama @dikdik_s üstad farklı kanaldan destek vermeye çalışmış Smile

Bu vesileyle hoş geldiniz @Sofistike komşum. Güzel isim, güzel avatar, keyifli tıraşlarınız olsun.
Geltir öncesine bakacak olursak muhtemelen en az 7-8 yıl olmuştur bir foruma üye olduktan sonra mesaj yazmayalı. Sadece Ziyaretçiye kapalı olan ve aradığımı bulmak için üye olmak zorunda kaldığım forumlar oldu bu süre zarfinda. Öncesinde flood sebepli banlanan üyelere şahit olduğum için o hassaslık hala kaldı bende. Nasıl işlediyse bilinçaltına FloodDedector gibi gezer olmuşum yıllar sonra bile.. Smile

@FearOfATG Hocam amacım laf olsun diye mesaj atmak flood yapmak değil. Yılbaşı etkinliğine girmek içinde mesaj atmıyorum. Lütfen yanlış anlaşılmasın. Teşekkürler.
@Sofistike
Komsum hic alınma lutfen espri olarak algıla, aramızda birbirimize takılırız boyle sevgiden.
(29/11/2018, Saat: 19:11)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FearOfATG Hocam amacım laf olsun diye mesaj atmak flood yapmak değil. Yılbaşı etkinliğine girmek içinde mesaj atmıyorum. Lütfen yanlış anlaşılmasın. Teşekkürler.
Yok yok biliyorum, takipteyim konuyu. Benden yana sıkıntı olması söz konusu değil. Smile
Size önerim Tıraş Dışı konusu. Orada illa ki ilginizi çekecek ve fikrinizin olduğu konularda yorumlar yazabileceğiniz noktalar bulursunuz. (Gelenekselde yeni olduğunuzu varsayarak yazıyorum bunu.)

(29/11/2018, Saat: 18:39)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dur simdi kimseyi uyandırma, geri sayım yapıyoz 1 haftamız var.

Sofistike komsum amasyayı elmasıyla biliyoruz ama cok bilgimiz yok, biraz bize amasyayı tanıtırmısınız. Onereceginiz gezilecek gorulecek yerleri varsa size zahmet.

Bu düşünce adı altında anılmak istemezdim. Ama Biliyorum forumda ki değerli yazarlar latife yapıyor. @dikdik_s Hocam Amasya ile alakalı gezilmesi görülmesi ile alakalı güzel kaleme alınmış https://suffagah.com/amasyada-gezilmesi-gereken-12-yer incelemenizi tavsiye ederim.

Tarım ile alakalı evet Elma üretimi önde gelir. Ve Amasya Elması bilinir 81 il de.
Yiyecek ile alakalı da Amasya Çöreği çok bilindiktir.

(29/11/2018, Saat: 18:52)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda en çok yaptığım iki moderasyondan biri mesaj birleştirmek Smile

Hoşbuldum. @onurcakmak Bey Teşekkürler. Bir konuya açıklık getireyim. Etkinliğe katılmayacağım.

(29/11/2018, Saat: 19:21)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok yok biliyorum, takipteyim konuyu. Benden yana sıkıntı olması söz konusu değil. Smile
Size önerim Tıraş Dışı konusu. Orada illa ki ilginizi çekecek ve fikrinizin olduğu konularda yorumlar yazabileceğiniz noktalar bulursunuz. (Gelenekselde yeni olduğunuzu varsayarak yazıyorum bunu.)

Teşekkürler. @FearOfATG hocam tavsiye için.
Hoş heldiniz keyifli, tahrişsiz tıraşlarınız olsun, çok samimi olduğum Amasyalı bir dostum var onlar kiraz da yetiştirir elma dışında birde haşhaşlı ekmeği ve böreğide var hep anlatır durur
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: