Yılbaşı Hediye Organizasyonu 5 (2018-2019)
Beni de eklerseniz memnun olurum
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Formu doldurdum üstad, beni de ekleyebilirsin.
@FearOfATG
"Benim için çekilişler şanssızlık tasdikletmesi gibi birşey" diyen kardesim, burada bos yok illa bir paket alıyorsun, ustune ekstra Muhle sansı.

@erfa
" daha yedek cıktıgını gormedim" diyen kardesim, bu sefer bos yok, illa bir paket alacaksın gibi hissediyorum.

@KamilAY
"Küstüm, oynamıyorum, izlemiyorum" diyen genc kardesim, hayat devam ediyor cekilisler hic bitmiyor.

@starex
Youtube temsilcimiz kardesim, sadece vermek Allaha mahsus.

@jegal
Çekilisleri gün ve gün takip eden kardesim, burada tarih saat belli hatta onceden gonderiyoruz, yılbası oncesi paketi acmaman icin seni sınıyoruz.

------------------------------------------------------
Kendini şansız hisseden veya farklı urunleri alamayıp merak eden dostlarımız, cep harclıgı ile gecinen ogrencilerimiz;
Burada bos yok, çekinmeyin, para yok ne alayım diye dusunmeyin, elde avucta ne varsa veya impa sizin adınıza paket bile yapar bir telefonla, hicbirsey yoksa kendi adıma soyluyorum yakın yerden yarım kilo tatlı bile mutlu eder. Maksat dostlar arasında bir etkinlik, kullandıkca hatırlanacak kucuk bir anı. Gecen sene icindeki hediyeleri gec, kutusunu bile zevkle kullandıgım, kullandıkca hatırladıgım arkadasımı anarak yazıyorum.
Ekstra Muhle cekilisi sansı ile, bu seneki Yılbaşı hediye organizasyonu şimdiye kadarkilerin en güçlüsü, en çok katılımlısı olması dilegimle.
(27/11/2018, Saat: 11:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FearOfATG
"Benim için çekilişler şanssızlık tasdikletmesi gibi birşey" diyen kardesim, burada bos yok illa bir paket alıyorsun, ustune ekstra Muhle sansı.

@erfa
" daha yedek cıktıgını gormedim" diyen kardesim, bu sefer bos yok, illa bir paket alacaksın gibi hissediyorum.

@KamilAY
"Küstüm, oynamıyorum, izlemiyorum" diyen genc kardesim, hayat devam ediyor cekilisler hic bitmiyor.

@starex
Youtube temsilcimiz kardesim, sadece vermek Allaha mahsus.

@jegal
Çekilisleri gün ve gün takip eden kardesim, burada tarih saat belli hatta onceden gonderiyoruz, yılbası oncesi paketi acmaman icin seni sınıyoruz.

------------------------------------------------------
Kendini şansız hisseden veya farklı urunleri alamayıp merak eden dostlarımız, cep harclıgı ile gecinen ogrencilerimiz;
Burada bos yok, çekinmeyin, para yok ne alayım diye dusunmeyin, elde avucta ne varsa veya impa sizin adınıza paket bile yapar bir telefonla, hicbirsey yoksa kendi adıma soyluyorum yakın yerden yarım kilo tatlı bile mutlu eder. Maksat dostlar arasında bir etkinlik, kullandıkca hatırlanacak kucuk bir anı. Gecen sene icindeki hediyeleri gec, kutusunu bile zevkle kullandıgım, kullandıkca hatırladıgım arkadasımı anarak yazıyorum.
Ekstra Muhle cekilisi sansı ile, bu seneki Yılbaşı hediye organizasyonu şimdiye kadarkilerin en güçlüsü, en çok katılımlısı olması dilegimle.

Ek olarak; en sevdiğim slogan olan “ oynamazsan çıkmaz” Smile

Saygılarımla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@dikdik_s Merhaba komşum davetin için teşekkür ederim üzülerek söylemek istiyorum maddi sıkıntılar yaşayan bir komşunuzum hepimiz biliyoruz  bu komşunuzun  kullandığı aletleri. Maddi durumum iyi olsaydı inanın  katılırdım çünkü severim bu tür etkinlikleri ama durum  ortada bunun  dışında katılmayı düşünsemde  yaşadğım  yerleşim yeri  kargolara çok uzak ulaşım sıkıntısı zaten ayrı bir dert daha  önce kargo verme alma  işlemide yapmadım bu yüzden sebep bilmiyorum  beni üzen heveslenipde düzenlenen etkinliklere  katılamamak
saygılarımla
Çekilişler hız kazandı Rocca da pek şıkmış katılıyorum
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
@dikdik_s Serdar abi mesajını aldım. Daha güçlü ve kaliteli bir Geltir için ben varım. Sen de var mısın @Chinaski kardeşim ? Smile
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Bana özelden laf gönderen @Ahraz Caner @dikdik_s Serdar Kardeşlerim Güçlü Türkiye için bende varım @AKadir Abdülkadir ağabey sende varsın ( Varmısın Demiyorum )
Kayıt oldum. Formu doldurdum
Rocca için doldurdum formu, beni de eklerseniz sevinirim. Smile
Hiç bilmiyorum ki

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,808 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
  OSS-MAN 2 Sabun 1 Havlu hediye Kampanyası Creator 5 3,198 09/06/2021, Saat: 21:57
Son Yorum: Creator
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 174,276 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  Badger and Blade de hediye çekiliş fırsatı habaz 5 2,635 19/03/2021, Saat: 01:18
Son Yorum: ahbap
Star 7. Geleneksel Geltir Yılbaşı Hediye Organizasyonu (2020-2021) onurcakmak 61 19,561 01/01/2021, Saat: 20:27
Son Yorum: forevermore07
  11.11.2019 saat 22.22 Geltir Online Rekoru Denemesi mustbe 216 54,504 26/02/2020, Saat: 13:25
Son Yorum: mustbe
  Yılbaşı Hediye Organizasyonu 6 (2019-2020) ckeskin 190 67,732 06/01/2020, Saat: 00:20
Son Yorum: dikdik_s
  19 Aralık 2019 // Geleneksel Ankara Geltir Buluşması (Dubh Linn Tunali) ekindgn 34 11,687 21/12/2019, Saat: 23:10
Son Yorum: Efrasyab
  21 Kasım 2019 Ankara Buluşması ahbap 28 10,364 22/11/2019, Saat: 12:33
Son Yorum: ATEGO06
Thumbs Up Yeni/Yine Bir Ankara Buluşması - 24 Ekim 2019 Perşembe, RETROX DelikanliTiras 37 12,371 26/10/2019, Saat: 08:00
Son Yorum: zbilgen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: