İlk Siparişim EJ89LBL
(25/11/2018, Saat: 23:34)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramıza hoş geldiniz. Ben de ilk alet olarak wsc’den sonra ej89 almıştım. 1 ay sürmedi progresse geçtim. Bir daha da elim ej89a gitmedi. Yoğun ve sert sakallı değilseniz ej89 sizi mutlu eder. Sabun konusunda ise tabac kullandıktan sonra Arko pek aklınıza gelmez. En azından benim gelmiyor Smile)

Çok tşk.. Sakalım sert ve yoğun değil. biraz da bu etken oldu EJ89 seçimimde. Kalite ve estetik herkes için olduğu gibi benim için de önemli .. Bu anlamda mesela futur ve rocnel elit "al beni" diye sesleniyor fotoğraflarını her gördüğümde. (belki üst düzey başka markalar da vardır bilmediğim ) Ancak agresiflikleri konusunda forumda okuduklarım gözümü korkuttukları için onları almayı erteledim çok da uzun olmayacağını umduğum bir vadeye Smile

Tabac hakkındaki fikriniz büyük ihtimal benim için de geçerli olacak .. Alımı çok erteleyebileceğimi zannetmiyorum Smile
Ej 89 hakkında sorular ve yorumlar ilgili makina konusuna tasınmıstır. Konuyu arkadasın tanısma konusu cercevesinde cevaplarsak seviniriz.
Saygılar.
Foruma hoşgeldiniz. Keyifli zamanlar geçirmeniz dileğiyle. İlk alet seçiminizde gayet güzel olmuş.
"A Samurai always wears two swords."
Hoş geldiniz Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: