İlk Siparişim EJ89LBL
Dostlar herkese merhaba

Özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerde yaşayanların yakinen bildiği gibi hayatımız sürekli bir koşturmaca içinde geçiyor. Hayatımızın neredeyse her ânı planlı. Şu saatte işte olmalıyım bunun için şu saatte kalkmalıyım. iş biter akşam eve gelirsiniz yatış saatiniz bellidir ne yapacaksınız -eğer yapabilirseniz- size kalan şu birkaç saat içinde yapılacaktır. Görüldüğü gibi kendimize ayırdığımız zaman neredeyse yok gibidir. Biz erkeklerin hayatının vazgeçilmezi olan sakal tıraşı da bu hengamede yük oluyor bir anlamda. "Bir an önce bitsin de işimize gücümüze bakalım”.  Bu hatalı anlayıştan dönmek birçoğumuzun yıllarını aldı ama önemli olan geç de olsa hatadan dönebilmek değil mi ki ?  Smile  Smile  Selam olsun doğru yolu bulmuş geltir forumun tüm sakinlerine...

Aslında uzun süredir jel köpük vs. kullanmayı çoktan bırakmıştım. Mach 3 , fırça ve Arko sabun kullanıyordum ama her traştan sonra bir şey eksik kalıyordu hep… Ve bir gün dank etti kafama.. Eksik olan gerçek bir tıraş makinesi idi ve bunu o ana kadar neden düşünemediğim  sorusunun cevabı hâlâ kocaman bir soru işareti. Neyse , Hangi tıraş makinesini alayım diye araştırma yapmak için daha önce parfüm forumlarının Türkiyedeki öncüsü Lord Sparkhawk’ın aynı zamanda traşkeyfim adında başka bir blogu olduğunu bildiğim için önce onun bloguna girdim. Akabinde de geltir forumla tanıştım. Burada günlük 4-5 saatten az olmamak üzere yaklaşık 10 günlük bir okuma araştırma sonucunda Rimei, Feather Popular, Muhle R89 ve EJ89LBL modelleri arasında kaldım. Acaba ilk tıraş makinem için para harcamamalı mıydım yoksa almışken iyi bir makina mi olmalıydı? Burada iyi bir makina fikri ağır basınca aklım diğerlerinde kalarak seçenekleri 2’ye düşürdüm : Muhle R89 ve EJ89LBL… Her ikisinin de aynı kafa yapısına sahip olması nedeniyle kalite olarak aralarında fark olmasa da İngiliz zerafeti ağır basınca EJ89LBL siparişimi verdim. Mühleye haksızlık yapmamak adına da porsuk firçamı mühleden sipariş ettim. Sabun tercihimi yakın bir zamanda değiştirmeyi düşünmesem de Arko sabunu arada bir dinlendirmek adına Tabac sipariş etmeyi düşünüyorum. (Yıllar önce Tabac parfüm kokusuna bayıldığımı hatırlıyorum)

ilk mesaj ve ilk siparişim özetle böyle. Vesile ile tüm dostlara tekrar selamlar...
Aramıza hosgeldiniz,
Forumumuzda hos sohbetleriniz, zevkli tıraslarınız olsun.
Saygılar.
Foruma hoşgeldiniz, keyifli tıraşlarınız olsun.
Hoşgeldiniz.
Foruma hosgeldiniz. Rimei veya Feather Popular almamis olmaniz dogru bir karar...
Arkadaşlar çok teşekkürler iyi dilekleriniz için.

Bu arada ileriki süreç için gözüm rocnel'larda.. Bakalım kısmet Smile
Hayırlısı olsun. Iyi günlerde kullanmanız dileği ile. Hoşgeldiniz...

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hoşgeldiniz komşum keyifli tıraşlarınız olsun.
Hoş geldin komşum.
Aramıza hoş geldiniz. Ben de ilk alet olarak wsc’den sonra ej89 almıştım. 1 ay sürmedi progresse geçtim. Bir daha da elim ej89a gitmedi. Yoğun ve sert sakallı değilseniz ej89 sizi mutlu eder. Sabun konusunda ise tabac kullandıktan sonra Arko pek aklınıza gelmez. En azından benim gelmiyor Smile)
yaşam bir zevktir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: