Black Friday 2018
D&R e kitap okuyucularda %16-36 arası indirim var.
Arkadaşlar, indirimdeyken MÜHLE den ilk sentetik fırça siparişimi şimdi verdim. Tıraş fırçası 21 H 220 Black Fibre, tutacak yeri ısıl işlem görmüş dişbudak ağacı ve metal krom kaplama. Ürün oldukça şık ve performanslı. Detaylı incelememi ürün elime ulaşınca sizlerle paylaşacağım. Fiyatı 141 TL (İndirimsiz fiyatı 217 TL imiş)

Saygılar...

https://muehle-shaving.com.tr/urun/muhle...-21-h-220/

jgkvfp.jpg
(22/11/2018, Saat: 23:42)Köse123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: D&R  e kitap okuyucularda %16-36 arası indirim var.

Evdeki e-kitap okuyucudan sıra bana gelmiyordu ve gözlerimde sorun yaşadığımdan beri basılı kitap okumakta zorlanıyordum. Bir süredir gündemimden düşmüştü ama şu an Kobo Clara HD sahibi yaptınız beni. İyilik yaptığınızı yorumlayarak teşekkür ediyorum Tongue

edit: bu arada başka kişi tarafından kullanılabiliyor mu bilmiyorum ama (1-31 aralık tarih aralığında ve 1000 tl alışveriş için geçerli 100tl) indirim kuponuna ihtiyacı olan varsa ö.m. ile kodu karşılıksız olarak verebilirim.
(23/11/2018, Saat: 13:00)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evdeki e-kitap okuyucudan sıra bana gelmiyordu ve gözlerimde sorun yaşadığımdan beri basılı kitap okumakta zorlanıyordum. Bir süredir gündemimden düşmüştü ama şu an Kobo Clara HD sahibi yaptınız beni. İyilik yaptığınızı yorumlayarak teşekkür ediyorum

edit: bu arada başka kişi tarafından kullanılabiliyor mu bilmiyorum ama (1-31 aralık tarih aralığında ve 1000 tl alışveriş için geçerli 100tl) indirim kuponuna ihtiyacı olan varsa ö.m. ile kodu karşılıksız olarak verebilirim.
Hayırlı olsun komşum. Ben de bugün mağazasına uğramayı düşünüyorum. Umarım aynı indirim mağazalarında da vardır.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler @Köse123 "SAHANE50" kodunu da girince 50tl daha indirim uygulandı. Daha önceleri -basılı kitap için- mağaza fiyatlarının daha yüksek olduğuna şahit olmuştum.
Arkadaşlar elimde traş jel/köpük var yeteri kadar.Zamanında almıştım "iyi ki almışım"Şu aşamada rahat 1 yıl yetecek kadar vardır.Sık traş olan biri değilim çünkü.Hazır indirim başlamış iken çok memnun kaldığım ama ne yazık ki ben de 1 tane olan Nivea For Men yeni serisinden de 2 adet alacağım.Normalde 15 lira çünkü.Bu arada Arko köpük de almayı planlıyorum 3-5 tane.Hem denemiş olurum.Ama sorun şu ki bu satın almalar sonrasında stok 2 yıla çıkacak Smile
Bu arada Carrefoursa cidden %50 yapmış, kaçırmayın ben kaçırmayacağım mesela.
Bu ürünler bozulmasın sonra ? Bir sıkıntı çıkar mı ?

Son olarak bana uygun fiyatlı ,iyi bir fırça önerebilirseniz sevinirim.Kase kolay onu bulurum elbet.
(23/11/2018, Saat: 18:34)eyoruk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar elimde traş jel/köpük var yeteri kadar.Zamanında almıştım "iyi ki almışım"Şu aşamada rahat 1 yıl yetecek kadar vardır.Sık traş olan biri değilim çünkü.Hazır indirim başlamış iken çok memnun kaldığım ama ne yazık ki ben de 1 tane olan Nivea For Men yeni serisinden de 2 adet alacağım.Normalde 15 lira çünkü.Bu arada Arko köpük de almayı planlıyorum 3-5 tane.Hem denemiş olurum.Ama sorun şu ki bu satın almalar sonrasında stok 2 yıla çıkacak Smile
Bu arada Carrefoursa cidden %50 yapmış, kaçırmayın ben kaçırmayacağım mesela.
Bu ürünler bozulmasın sonra ? Bir sıkıntı çıkar mı ?

Son olarak bana uygun fiyatlı ,iyi bir fırça önerebilirseniz sevinirim.Kase kolay onu bulurum elbet.
Kamu spotunda da yazdığı gibi
"Israf eden iflas eder"
Komşum bozulmayacak ürün stoklayın daha çok. Ziyan olduğunda 3 tane parasına 1 tane kullanıp zarara girmeyin. Memlekette gün aşırı çeşitli gerekçelerle sürekli indirim var nasıl olsa.. Smile
Fırça bütçeniz nedir ayrıca?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aman komsular dikkat edin. 11.11 buyuk aliexpress indiriminden aldıgım urunun fotosunu ve urunun simdi normal satıs fiyatlı linkini gonderiyorum. Kızamıyorumda komik ve sevimli buluyorum bu çinlileri. Fare gibi ufluyerek ısırıyorlar hic hissetmiyorsun acımıyor. O fiyat farkına cakma futur alırdık be cekik gozlu kardesim.

15xsfm0.jpg
51y5nl.jpg
https://www.aliexpress.com/item/Motorcyc...4c4dB7CXHp
Ciddi indirimler gelmiş anladığım kadarıyla benim de bi 11.11 siparişim şu an az biraz daha ucuza düşmüş. Yalnız değilsiniz Serdar hocam.. Smile

(23/11/2018, Saat: 18:53)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kamu spotunda da yazdığı gibi
"Israf eden iflas eder"
Komşum bozulmayacak ürün stoklayın daha çok. Ziyan olduğunda 3 tane parasına 1 tane kullanıp zarara girmeyin. Memlekette gün aşırı çeşitli gerekçelerle sürekli indirim var nasıl olsa.. Smile
Fırça bütçeniz nedir ayrıca?

İndirim oluyor fakat zamlandığı için indirimler de aslında eski fiyatına denk gelmiş oluyor.Ben aldığımda çoğu ürünü 5-7 liradan almıştım mesela.Şimdi indirimli fiyatları 9 lira. Big Grin Ki Traş jel-köpük pek bozulmaz sıkıntı olmaz diye düşünüyordum. Yanılıyormuşum. Confused

Fırça bütçesi de ne kadar uygun olursa o kadar iyi diyebilirim.Ama tabi kozmetik mağazalarında 10-25 lira civarında satılanlar da olmasın.70-100 lira olabilir pekala.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Black Friday 2019 süreyya 26 12,490 28/11/2019, Saat: 19:06
Son Yorum: zorsakal
  AliExpress 11.11 - 2018 Kampanyası Soner 43 22,155 15/11/2018, Saat: 23:55
Son Yorum: Southwestern
  Black Friday 2017 protti 50 27,024 02/12/2017, Saat: 20:38
Son Yorum: Dragon
  Black Friday 2016 - İlk Mesaj Güncel onurcakmak 83 60,935 03/12/2016, Saat: 19:58
Son Yorum: onurcakmak
  Black Friday 2015 ckeskin 53 40,206 01/12/2015, Saat: 09:59
Son Yorum: msakalli
  Tipsoft - Black Friday - böyle yapılır kampanyası onur98 41 34,807 28/11/2015, Saat: 22:08
Son Yorum: m y r
  Black Friday ckeskin 11 10,876 28/11/2014, Saat: 15:53
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: