Proraso Professional Boar
ilk aldığım fırçaydı. masaj etkisi anlatıldığı gibi çok iyi.sağlam bir omurgası var. ama beni az daha tıraştan soğutuyordu. bu kadar köpük yutan bir fırça görmedim. 2. perdeyi düzgün çıkaramıyordum hangi sabunu-kremi kullansam.başta sorun bende mi, ben köpük yapmayı bilmiyor muyum diye düşündüm ama yeni fırçalar aldığımda bu sorunu başka hiçbir fırça ile yaşamadım. güzel görüntüsüyle tıraş dolabından bana bakıyor artık. arada kullanmayı deniyorum ama sonuç yine hüsran
Bende aynı durumu yaşadım koşum. Fakat her tıraş oluğum da ucuz bir sabun ile ayrıca bide bu fırçayı köpürttüm başka fırça ile tıraş olur iken. Şuan tam açılmasa da artık rotasyonda.
(23/03/2021, Saat: 13:55)Oldstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende aynı durumu yaşadım koşum. Fakat her tıraş oluğum da ucuz bir sabun ile ayrıca bide bu fırçayı köpürttüm başka fırça ile tıraş olur iken. Şuan tam açılmasa da artık rotasyonda.

teşekkürler komşum bir de öyle deneyeyim boşu boşuna durmasın güzelim fırça
Hafifinden hortlatayım komşular konuyu. Bu fırçadan kullanıp köpük yutmasına çözüm bula bilen oldu mu acaba? Keza Benim fırçam hiç kıl dökmüyor ve çatallanma işlemini tamamladı. Artık yumuşacık. Fakat ne kadar ideal köpük yaparsam yapayım bu fırça köpük yutuyor resmen. Sebebini çözebilmiş değilim.
(13/12/2021, Saat: 14:52)Oldstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hafifinden hortlatayım komşular konuyu. Bu fırçadan kullanıp köpük yutmasına çözüm bula bilen oldu mu acaba? Keza Benim fırçam hiç kıl dökmüyor ve çatallanma işlemini tamamladı. Artık yumuşacık. Fakat ne kadar ideal köpük yaparsam yapayım bu fırça köpük yutuyor resmen. Sebebini çözebilmiş değilim.

Fırçayı suda biraz daha fazla tutarsanız köpük yutma olayı çok azalıyor. Bu, sanırım beyazlaştırmak için işlemden geçmiş tüm fırçalarda ortak sorun.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
Teşekkür ederim üstadım. Bugün tıraş olmasam da deneyeceğim. 10 - 15 dk bekletiyorum normalde. Fakat bu sefer süreyi uzatıp sonucunu yazarım buraya.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jaguar 771 professional Gens_darmes 45 23,235 24/04/2023, Saat: 11:41
Son Yorum: Mecanica
  Semogue SOC Boar Bristle karakartal 93 78,994 17/12/2022, Saat: 11:11
Son Yorum: Shavettin
  Black Boar Bristle linguist 2 5,059 28/11/2012, Saat: 14:00
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: