Diş Macunu Önerileri
(12/02/2020, Saat: 11:58)guwenkaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum maalesef yeşil ve griyi kullanmadım, kırmızı yani tarçınlı, turuncu yani zencefilli ve mor yani yaseminliyi kullandım. Zencefilli pek bana hitap etmiyor ancak tarçınlı ve yaseminli favorim. Çok beğenerek kullanıyorum

SM-G960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim komşum
Yorumlar üzerine splat blackwood u eczaneden 26 liraya aldım. İlk kullanım paradontax tan sonra ağızdaki hissini sevmedim. Kekremsi deriz biz nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum . Gratisten himalaya macun almıştım bilen varsa onun gibiydi. Ama bu tüp bitecek. Alışınca farklı gelebilir belki. Smile
3d2c8922bb777a91df4206c7a6d2ca0d.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(29/03/2020, Saat: 16:15)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Chili hot mint derken, şimdi içinde öyle bir mint var ki chili kadar yakar anlamında mı Big Grin
Biber özü falan da varmış içinde ilginç bir şeye benziyor
Komşum daha kullanmadım. Kullandıktan sonra yazarım.

(29/03/2020, Saat: 16:25)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum daha kullanmadım. Kullandıktan sonra yazarım.

Ben şekerli tadı olan diş macunlarını kullanamıyorum sabah sabah. Eğer şekersiz bol naneli birşeyse bende denemek isterim. Haberlerinizi bekliyorum Smile
(10/02/2020, Saat: 21:48)seydibaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Migroslarda satılan biomed diş macunu da iyidir. Bu markayı da rus splat firması üretiyor. Kampanya dönemlerinde 1+1 veya % 50 olunca oldukça uyguna geliyor.

https://www.migros.com.tr/biomed-propoli...-p-20719db

Splat ürünlerini severek kullanan biri olarak bu bilgi iyi oldu.
Splat ve sensodyne favori markalarım.
@Ert.ozk
Komşum geç oldu kusura bakmayın.
Chilli diş macunu şekerli değil bilakis acı bildiğiniz biber acısı ama öyle çok değil hafif bir acı ve ağızda hafif bir ferahlık veren mentol tadıda var.

(16/04/2020, Saat: 17:06)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ert.ozk
Komşum geç oldu kusura bakmayın.
Chilli diş macunu şekerli değil bilakis acı bildiğiniz biber acısı ama öyle çok değil hafif bir acı ve ağızda hafif bir ferahlık veren mentol tadıda var.

Yok ne kusuru Smile
Çok teşekkür ederim alıp bir deneyeyim Smile
yararı zararı önemli degil beyazlatacak adam gibi bir diş macunu önerisi istiyorum varmı önerecek dostlarım?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo Cilt Maskesi Önerileri edward 3 3,522 07/10/2020, Saat: 01:26
Son Yorum: edward
  Güneş Kremi, Yağ ve Bronzlaştırıcı Önerileri ferhat1905 14 11,880 25/04/2020, Saat: 15:58
Son Yorum: Rigbie

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: