Youtube Berberbey
Berberbey i biraz daha yakından tanımak ister misiniz
https://www.instagram.com/ahmetbelek07/
youtube.com/Berberbey
Nivea Men krem köpük Feather jillet Ve Derby Usta için yorumların bulunduğu yeni videom yayında izlemek isteyenler buyrun
https://youtu.be/AK594_t1GLM
youtube.com/Berberbey
Merhaba üstad videolarinıza bakıyorum lakin dikkatimi çeken arada firçadaki köpüğü lavobaya silkmeniz dikkatimi celbetti bu şekilde yapınca köpük zaten lavobaya gidiyor ziyan oluyor kanaatindeyim saygılar.
@Enigma komşum berberlerimiz maalesef ki bu şekilde yapıyorlar. Nereden öğrenilmişse bu şekilde devam ediyor. Mesela köpük olarak da krema kıvamını değilde el sabunu köpüğü kıvamında kullanıyorlar. Yüze de uygulandıkça biraz daha kıvam aldığı için su takviyesi yaparak cıvıltıyorlar. Fazla olunca da lavaboya gidiyor. Bir husus daha var o da hiçbir berberin yanlış yaptığını kabul etmemesi bunu bir kişisel alışkanlık veya zevk olarak açıklaması.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
bir de şu dikkatimi çekiyor. fırçayı değil sadece parmakları kullanıyor bazısı köpürtmede Big Grin fırça öylesine sürülüyor gibi..Big Grin
Evet köpük konusunda sıkıntılar var. Çok fazla köpük olunca Sakal çıkış yönü görükmüyor. Cildi gerdirmek için tutunca elim kayıyor. Ustura nın ağzı ve köpük sürdüğüm sol elim çabuk doluyor. Biraz zaman kaybı yaşatıyor. Önemli olan sakalın yumuşaması.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
@3RD1 @ blalcklesrum

Smile)
Dün haberlerde izledim, bir berber dolmuşu modifiye ederek tam bir çalışma alanı yapmış ve telefon edenin kapısına giderek tıraşını orada yapıyormuş.
Gelişim içerisinde olanlar da var. Smile

E n v i r o n m e n t a l i s t

İş biraz da kişinin kendisinde bitiyor. Kaç tane berber değiştirdim şu sigara mevzusundan dolayı. Tıraştan hemen önce sigara içiyor bütün el sigara kokuyor birde arko sabunla karışınca kokusu dayanılmaz oluyor. Gelipde yüzüne de onu sürünce deyme keyfine.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(20/02/2019, Saat: 11:25)blacklesrum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir de şu dikkatimi çekiyor. fırçayı değil sadece parmakları kullanıyor bazısı köpürtmede Big Grin fırça öylesine sürülüyor gibi..Big Grin

o konuda şunu söyleyeyim. çıraklığımda ustalar önce sakalı biraz köpürtür. sonra fırçasız sadece parmak uçlarıyla sakalı sürterek biraz daha yumuşatır fırçayı tekrar köpürtüp tıraşa öyle başlardı. Bunu Genelde çok sert sakallara yapardı. bu işlem aklımda kaldığı için ben de böyle yapıyorum.
youtube.com/Berberbey
(20/02/2019, Saat: 11:47)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İş biraz da kişinin kendisinde bitiyor. Kaç tane berber değiştirdim şu sigara mevzusundan dolayı. Tıraştan hemen önce sigara içiyor bütün el sigara kokuyor birde arko sabunla karışınca kokusu dayanılmaz oluyor. Gelipde yüzüne de onu sürünce deyme keyfine.
Tabac niyetine belki Smile)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,638 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Youtube Tirasology Shavers Tıraşolog 39 11,818 01/02/2023, Saat: 21:30
Son Yorum: Tıraşolog
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 3,924 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 81,875 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 69,644 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,259 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: