Youtube Berberbey
Usturada kullanılacaksa jiletler zevkle bekliyorum
Bence ustura
(17/05/2020, Saat: 00:14)Erdi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usturada kullanılacaksa jiletler zevkle bekliyorum
Ustura Tıraşına bayram sonu devam edeceğim.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Eski perma sharp jilet ile yeni perma sharp jilet karşılaştırması. Razorock Game Changer ve Gillette Aristokrat kullandım.

https://youtu.be/CaHNBSavfpI

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
@Berberbey sıhhatler olsun abi küçük eniştenin seveni çok Smile
Sıhhatler olsun komşum. Jileti ilk vurduğunuzdaki tutuyor hissiyatını yaşamanızın nedeni, sakalınızın uzun olması ve boyun altından başlamanız. Yani uzun sakalda ilk çekişte bunu yaşamanız normaldir, jiletin bir suçu yoktur. Sonrasında jiletin nasıl güzel aktığını gördünüz ve belirttiniz. Hayırlı işler, bol kazançlar.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Eline sağlık @berberbey , şuan üretimde olan güncel PG Rus jiletlerden her türlü üstün bence eski yerli üretimler .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Palmolive tıraş sabunu, Razorock ve Gillette Rubie Plus buluştu birlikte mükemmel iş çıkardılar.
https://youtu.be/sJPI1hAncb8

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Güzel video olmuş beğendim
Bence ustura
Palmolive sabunu uzun zamandır kullanmıyordum. Kokusu kıvamı kayganlığı derken makina ve jilet uyumu, iyi iş çıkardı, rahat bir tıraş oldum.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Videolarınızda dikkat ettiğim ya köpüğü kuru ya da çok sulu bırakıyorsunuz gibi. Tabi bu benim şahsi görüşüm merak ettiğim bilerek mi ince ya da sulu yapıyorsunuz? Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,872 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Youtube Tirasology Shavers Tıraşolog 39 12,203 01/02/2023, Saat: 21:30
Son Yorum: Tıraşolog
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 4,052 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 83,977 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,229 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,356 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: