Youtube Berberbey
Komşum videolarını keyifle izliyorum yalniz usturaya fena özendiriyorsun, her seferinde usturayı tekrar alıyorum elim deneyeyim diye ama henüz olmadı maalesef.
Wink 
berberbey kanalınızdaki tıraş videoları izlerken keyif vermekde bir açıdan ustra başlamak isteyenler için tıraş videoları harika kullandığınız başak fırçanın performansını bile görüyoruz yüzde köpürtürken ki verdiğiniz bilgiler önemli sizin uyguladıklarınızı bende evde uyguluyorum güzel bir verim alıyorum aynı şekilde jilet kullanımlarınızda değerlendirmeniz keskinliği bakımın görüşleriniz gayet yerinde teşekkür ederim

(24/11/2018, Saat: 21:15)abdussamedy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abi video kalitesini biraz daha artırmalısın
Video çevirici programım pek iyi değil

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(25/11/2018, Saat: 11:24)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: berberbey kanalınızdaki tıraş videoları izlerken keyif vermekde bir açıdan ustra başlamak isteyenler için tıraş videoları harika kullandığınız başak fırçanın performansını bile görüyoruz yüzde köpürtürken ki verdiğiniz bilgiler önemli sizin uyguladıklarınızı bende evde uyguluyorum güzel bir verim alıyorum aynı şekilde jilet kullanımlarınızda değerlendirmeniz keskinliği bakımın görüşleriniz gayet yerinde teşekkür ederim

Faydam dokunuyorsa ne mutlu bana

(24/11/2018, Saat: 21:29)mehmetk1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum videolarını keyifle izliyorum yalniz usturaya fena özendiriyorsun, her seferinde usturayı tekrar alıyorum elim deneyeyim diye ama henüz olmadı maalesef.
Jiletsiz ustura İle denemeler yapabilirsiniz. Elinizin bileğinizin alışması için.

(24/11/2018, Saat: 17:44)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Berberbey geleceği olan youtube kanallarından Smile
Buralar değerlenecek @abuztech komşum.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Umarım öyle olur.. Foruma kayıt olduktan sonra 35 abone daha arttı.

(24/11/2018, Saat: 17:21)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalnız bu yanıt süpermiş Big Grin

29zpyme.jpg
Ya sorma

(22/11/2018, Saat: 22:15)Erkan_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usta yutub ta ustura tıraşı için vido ararken hep sizi izlemiştim. Forum üyesi olduğunuzu şimdi burdan öğrendim bundan sonra sizi hep bur dan takip edeceğim komşum. Videoları merakla bekliyorum.
Foruma yeni üye oldum. Videolarımı izlediğiniz için teşekkür.

youtube.com/Berberbey
Bu videomda Berberlerin kullandığı Arko traş sabununu sabun kabına nasıl basıldığını anlatıyorum.

youtube.com/Berberbey
Bu videomda İnsua At-128 traş makinası açılışı ve inceleme yaptım.

youtube.com/Berberbey
(26/11/2018, Saat: 13:31)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu videomda Berberlerin kullandığı Arko traş sabununu sabun kabına nasıl basıldığını anlatıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=LPFC7sOHPsA

Bunu denedim, güzel netice aldım.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(28/11/2018, Saat: 16:18)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu denedim, güzel netice aldım.
Faydam dokunuyorsa ne mutlu bana

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Sakal sabunu nasıl köpürtülür. Videoda arko traş sabunu kullanılmıştır

youtube.com/Berberbey
Dorco jilet deneme videosu. Sonuç?

youtube.com/Berberbey
Hocam o nasıl bir çene alışıdır bir taraftan diğer tarafa? Ustura kullanmayan (kullanamayan) beni bile şok etti.   Huh Confused
Ben elimdeki DE aletlerle girişsem çeneye öyle, herhalde koparır atarım. Big Grin
İşte bu videoda el alışkanlığı ve kullanım tecrübesini açık bir biçimde görüyoruz.
Bu arada Dorco'dan bir de Titan modelini tavsiye ederim denemeniz için, agresif bir jilettir.
"A Samurai always wears two swords."

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,864 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Youtube Tirasology Shavers Tıraşolog 39 12,181 01/02/2023, Saat: 21:30
Son Yorum: Tıraşolog
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 4,046 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 83,897 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,194 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,350 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: