Merhabalar klasik tıraşa başlamak
(08/11/2018, Saat: 14:29)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar değerli geltir forum üyeleri. Size ilk tıraşımın geribildirimini yapacağımı söylemistim. Bugun sabah kaltım. Wilkinson aletime jiletimi taktim ve aynen forumda anlatıldığı gibi önce sıcak bir su ile yüzümü bir dakika yumuşattım. Ardından islattigim fircama bir miktar arko sabun yükleyerek yuzume dairesel hareketlerle uyguladim . Sonra ise besmele cekerek ve cok yerde bahsedildigi gibi 30 derecelik aci ile ve tirasin her asamasinda BASTIRMADAN kelimesini aklimdan cikarmadan iki perde tıraş oldum. Tiras olurken bir gectigim yerden bidaha gecmedim. Sonuc mukemmel yanaklar ve cene boyun haric sinekkaydina yakin oldu. Sadece boyun bolgesinde biraz kaldi o da korktugum icin galiba. En ufak bir kanama ya da kesi yasamadim. Kolonyayi doktugumde. bazi yerlerde cok hafif yanmam oldu. Sonra nivea balsami surdum buda benim ilk klasik tiras deneyimim

Aramıza hoş geldiniz, benim çekimlerin size faydalı olmasına sevindim. İlk klasik tıraş tecrübenizde sinekkaydıya yakın tıraş tıraş almanız harika olmuş, tebrikler. Eliniz iyice alışıncaya kadar bu şekilde devam edin, sonra zaten farklı ürünler alıp denemek isteyeceksiniz Cool Sıhhatler olsun. Hangi bıçağı kullandınız?
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(08/11/2018, Saat: 14:43)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramıza hoş geldiniz, benim çekimlerin size faydalı olmasına sevindim. İlk klasik tıraş tecrübenizde sinekkaydıya yakın tıraş tıraş almanız harika olmuş, tebrikler. Eliniz iyice alışıncaya kadar bu şekilde devam edin, sonra zaten farklı ürünler alıp denemek isteyeceksiniz  Cool Sıhhatler olsun. Hangi bıçağı kullandınız?

Selman abicigim bol saygi ve hurmetlerimi sunarim beni klasik tirasa baslatan sensin. Wilkinsonun icinden cikan kendi bicagini kullandim. Sert sakallarim oldugu icin bi miktae cekistirme yapti ancak hazirligi iyi yaptigimdan konforlu oldu. Evdekiler bile guzel oldugunu soyledi. Ya Wilkinson cok maharetli ya da simdiye kadar gilettelerle kullan atlarla tiras oldugumdan bu cok iyi geldi. Bu arada Karsta yeni bir baslangic adli videonuzu en az 10 kez izledim. Bir Kırşehirli olarak ta Bozkır Tıraşi isimli videonuzdan oturu ayrica tesekkur ederim
(08/11/2018, Saat: 15:11)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selman abicigim bol saygi ve hurmetlerimi sunarim beni klasik tirasa baslatan sensin. Wilkinsonun icinden cikan kendi bicagini kullandim. Sert sakallarim oldugu icin bi miktae cekistirme  yapti ancak hazirligi iyi yaptigimdan konforlu oldu. Evdekiler bile guzel oldugunu soyledi. Ya Wilkinson cok maharetli ya da simdiye kadar gilettelerle kullan atlarla tiras oldugumdan bu cok iyi geldi. Bu arada Karsta yeni bir baslangic adli videonuzu en az 10 kez izledim. Bir Kırşehirli olarak ta Bozkır Tıraşi isimli videonuzdan oturu ayrica tesekkur ederim

Selamlar saygılar bizden, videoları takip etmeye devam, çekiliş var yakında Smile Ankara'da yaşıyorsanız Pazar günü buluşuyoruz, bekleriz.
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(08/11/2018, Saat: 15:31)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar saygılar bizden, videoları takip etmeye devam, çekiliş var yakında  Smile Ankara'da yaşıyorsanız Pazar günü buluşuyoruz, bekleriz.

Ankarada yaşıyor olsaydım muhakkak gelirdim. Astra perma sharp jilet tavsiyelerini uygulayacagim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 586 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,600 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 630 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,068 26/04/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: goshawk
Star Merhabalar! devrimsezgin 5 2,658 28/09/2022, Saat: 19:34
Son Yorum: ferencpuskas