Aletler Hakkında Bilgi
Hocam iyi günlerde kullanın
Slim aleti biraz deterjanlı kaynamış suda bekletin hatta kısık ateşte 5 -10 dk kaynatın birikmiş kalıntılar gidince çalışması rahatlar diger black beauty ve öndulayı gene sıcak deterjanlı suda bir müddet bekletin(kaynatmayın  plastık sap erir kesin sonuç erıttım Big Grin ) daha sonra eski diş fırçası ile girişebilirsin ince temizliğe pas içinde sirke etkilidir kısmen söker.Kolay gelsin.
Hayırlı olsun, guzel bir ganimet.

Slim aletin ayar bileziğini kapagi açıkken çevirmek lazım derler bir de.

~SB
(20/10/2018, Saat: 01:41)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam iyi günlerde kullanın
Slim aleti biraz deterjanlı kaynamış suda bekletin hatta kısık ateşte 5 -10 dk kaynatın birikmiş kalıntılar gidince çalışması rahatlar diger black beauty ve öndulayı gene sıcak deterjanlı suda bir müddet bekletin(kaynatmayın  plastık sap erir kesin sonuç erıttım Big Grin ) daha sonra eski diş fırçası ile girişebilirsin ince temizliğe pas içinde sirke etkilidir kısmen söker.Kolay gelsin.

Teşekkür ederim üstadım, dediklerinizin bir çoğunu yaptım sadece kaynatma ve sirke uygulamamıştım bugün onları da yaparım, görüntü şu an bile fena değil aslında.

(20/10/2018, Saat: 09:06)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, guzel bir ganimet.

Slim aletin ayar bileziğini kapagi açıkken çevirmek lazım derler bir de.

~SB

Teşekkürler üstadım, cidden güzel ganimet oldu açıkçası bu kadarını beklemiyordum, hatta yuma gelecek yine diye de endişe içindeydim Smile
hocam son durumları ne aletlerin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette Hakkında Herşey GartBnx 3 7,608 28/05/2012, Saat: 13:00
Son Yorum: mancho

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: