Haslinger
1890 yılından bu yana Avustrya da uretilen ve cok farklı turleri olan bu tıraş sabunu kullanınız var mı? Fiyatı makul oranlarda 9 Dolar ve çesiti de oldukca bol.

kccvnb.jpg
(02/06/2012, Saat: 20:32)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1890 yılından bu yana Avustrya da uretilen ve cok farklı turleri olan bu tıraş sabunu kullanınız var mı? Fiyatı makul oranlarda 9 Dolar ve çesiti de oldukca bol.

kccvnb.jpg

selam,arkadaşlar hesap etti elimde 5,6 yıllık sabun varmış,kremlerle birlikte rahat 6 .
bir kaç çeşit alıp denemek isteyen varsa yarım yada çeyrek hisse girerim fena halde sabun fetişim var galibaSmile
saygılar
İki iki aldıklarının birer tanesini satışa çıkarma zamanın gelmiş demekki Smile

Totan35 arkadaşım benim deneme imkanım olmadığı için yorum yapamayacağım.
(02/06/2012, Saat: 21:15)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İki iki aldıklarının birer tanesini satışa çıkarma zamanın gelmiş demekki Smile

Totan35 arkadaşım benim deneme imkanım olmadığı için yorum yapamayacağım.

genelde tek tek aldım. kullanıyoruz biter elbette Smile
ihtilaf arkadaşım için yazmıştım onu Smile
(02/06/2012, Saat: 20:46)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/06/2012, Saat: 20:32)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1890 yılından bu yana Avustrya da uretilen ve cok farklı turleri olan bu tıraş sabunu kullanınız var mı? Fiyatı makul oranlarda 9 Dolar ve çesiti de oldukca bol.

kccvnb.jpg

selam,arkadaşlar hesap etti elimde 5,6 yıllık sabun varmış,kremlerle birlikte rahat 6 .
bir kaç çeşit alıp denemek isteyen varsa yarım yada çeyrek hisse girerim fena halde sabun fetişim var galibaSmile
saygılar

ortak alım olabilir ancak yurt ici kargo parası da olunca bir de zevkler farklı olunca cok işlevsel degil benim icin

sonucta ingiltereden geliyor 7-8 tl ye ankaradan boluya geliyor 11 Tl ye bu yurt icindeki kargo şirketlerinin insafsız oldugunu dusunuyorum
Bazıları don yağlı bazıları değil. Dikkatli olmak lazım. Şirket don yağını tıraş sabunlarından çıkartmaya başladı sırf çevrecilere şirin gözükmek için.

Elin Japon'u balina avlar ama hiç kimse Sony almayın kampanyası başlatmaz iken hayvan yağları konusunda insanların bu kadar sert olmalarında bir art niyet var şüphesiz.
(03/06/2012, Saat: 15:44)Bestarrkin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bazıları don yağlı bazıları değil. Dikkatli olmak lazım. Şirket don yağını tıraş sabunlarından çıkartmaya başladı sırf çevrecilere şirin gözükmek için.

Elin Japon'u balina avlar ama hiç kimse Sony almayın kampanyası başlatmaz iken hayvan yağları konusunda insanların bu kadar sert olmalarında bir art niyet var şüphesiz.

Tesekkurler peki tavsiye eder misiniz? kullandıgınız diger urunlerle kıyaslar mısınız?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Haslinger Tıraş Sabunları onurstyle 85 89,661 22/06/2021, Saat: 22:32
Son Yorum: Chavez
  Haslinger Honig Tıraş Sabunu Chinaski 76 68,676 21/06/2021, Saat: 15:33
Son Yorum: Adige
  Haslinger Salbei onur7 18 6,038 05/11/2019, Saat: 14:15
Son Yorum: mrden
  Haslinger Ringelblumen (Marigold) FloydianDM 35 41,301 10/05/2018, Saat: 08:46
Son Yorum: impaticaret

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: