Kullandığınız En Mild Alet?
Rus yapımı Sfera.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Vidası iyice sıkılmış YUMA.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Rocnel DE-P
Baili BD191, çok güzel bir alet, üretimi kusursuz, sapı ağır, tok, jilet tutuşu sıkı. Herkes bayılıyor forumlarda, kimisi agresif bile demiş ama anlamadım ben ya çok keskin bir jilet takıp 4 perde geçmem gerekiyor ya da bastırmam. Açıyı mı tutturamıyorum diye arada sırada tekrar tekrar deniyorum. ATG ile iyi iş çıkarıyor sonuçta ama oldukça da mild. Hatta Razorock Mamba var mild olan iki numara, ondan daha mild.

YMMV tabi ki. Mesela benim agresif bulduğum Barbaros TR-1 alete yabancılardan biri çok mild, 1 günden fazla sakala gitmez demişti Smile
Feather Popular 800-1B,
Komsumun yazdıgı gibi jiletlerinin aksine tum Feather makinalara ve her saniye tıkanan Wilkinson'a +1 diyorum.

Doc (double open comb) makinelerde cok mild oluyor Phoenix Doc gibi. İsmailin biri komsum en son yaginin sanırım doc unu almıstı, o kadar mild degil guzel dediydi.
(18/10/2018, Saat: 12:09)Erkan_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather Popular 800-1B,
Feather Popular da arttı böylece.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
(18/10/2018, Saat: 12:24)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsumun yazdıgı gibi jiletlerinin aksine tum Feather makinalara ve her saniye tıkanan Wilkinson'a +1 diyorum.

Doc (double open comb) makinelerde cok mild oluyor Phoenix Doc gibi. İsmailin biri komsum en son yaginin sanırım  doc unu almıstı, o kadar mild degil guzel dediydi.

@dikdik_s Serdar abi, kesinlikle öyle. Yani bir r41 değil ama mild de değil. Orta agresiflikte bir alettir kendileri.
Nedir, ne değildir?
Serdar hocam şaka maka güzel bir mild kılavuzu olacak sanırım. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Guzel konu acmısın dostum, foruma ve merak eden komsularımıza faydalı olacak. Tesekkurler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DE Alet Seçimi Genel iceman_54 310 206,580 31/08/2022, Saat: 23:44
Son Yorum: exselans
  Adjustable DE Alet Seçimi yigitemre 56 54,773 09/08/2020, Saat: 09:20
Son Yorum: Lord Sparhawk
  DE Alet Ağırlığının Tıraşa Etkisi treasurer 0 2,055 15/05/2020, Saat: 01:44
Son Yorum: treasurer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: