Derby Usta
(13/02/2019, Saat: 00:13)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merkür 37c slant aletle günlük tıraşta usta ile gayet güzel anlaştık. Ama gün aşırı veya jileti düz tutan aletlerle temiz tıraş yakalayamadım. Fiyatı göz önüne alındığında günlük tıraşta kullanılabilir diye düşünüyorum.

Kesinlikle katılıyorum. Jileti düz tutan makinalarda performansı düşüyor. Ama jileti eğik tutanlarda günlük tıraşta çok iyi performans veriyor. F/P iyi gerçekten. Birde nedense içim ısındı bu jilete, özellikle kullanmak için deniyorum sürekli Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Derby Professional diye bir jilet var, bu Derby Usta ile aynı jilet mi? sadece isim değil ambalaj da benziyor sanki?
(23/02/2019, Saat: 12:29)tam karavana Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby Professional diye bir jilet var, bu Derby Usta ile aynı jilet mi? sadece isim değil ambalaj da benziyor sanki?
Hayır değil. Derby'nin usta öncesi berber jiletlerinden diye biliyorum. Sadece yarım satılıyor. Tam hali varsa da hiç rastlamadım.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Resmi sitesi de pek aydınlatıcı değil Smile
Çıktığı fiyatın altına inmeye başladı usta. önceki Versiyonlar gibi sahtesi filan piyasa çıkmış olabilir mi ?
Yoksa talebi gören firmalar fiyatla rekabete mi girdiler ?
(23/02/2019, Saat: 12:29)tam karavana Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby Professional diye bir jilet var, bu Derby Usta ile aynı jilet mi? sadece isim değil ambalaj da benziyor sanki?

profesyonel kelimesi yarım jiletler için uygulanan bir satış sıtratejisi, bu yarım jiletler daha çok berber esnafına hitap ettiği için derby nin hem extra hemde premium modellerinde kullanılıyor, keskinlik bakımından çift taraflı jiletle arasında fark yok, tek farkı yarıdan kesilmiş olması. Usta markası daha yeni bir marka olduğu için yazılmamış, yada usta-profesyonel hemen hemen aynı anlama geldiği içinde yazılmaması daha uygun olur, yazarlarsa anlamsız, manasız olur.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(23/02/2019, Saat: 14:34)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: profesyonel kelimesi yarım jiletler için uygulanan bir satış sıtratejisi, bu yarım jiletler daha çok berber esnafına hitap ettiği için derby nin hem extra hemde premium modellerinde kullanılıyor, keskinlik bakımından çift taraflı jiletle arasında fark yok, tek farkı yarıdan kesilmiş olması. Usta markası daha yeni bir marka olduğu için yazılmamış, yada usta-profesyonel hemen hemen aynı anlama geldiği içinde yazılmaması daha uygun olur, yazarlarsa anlamsız, manasız olur.

Hocam ben avrupada yaşıyorum. Derby usta nın avrupaya ne zaman geleceğini sordum. Gelen mail de ise sadece isim değişikliği olduğu derby premium ve derby profesionel in derby usta’la aynı kaliteye ait olduğu yazıyordu. Herkese bol köpüklü tıraşlar dilerim.
(23/02/2019, Saat: 17:32)kasim1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam ben avrupada yaşıyorum. Derby usta nın avrupaya ne zaman geleceğini sordum. Gelen mail de ise sadece isim değişikliği olduğu derby premium ve derby profesionel in derby usta’la aynı kaliteye ait olduğu yazıyordu. Herkese bol köpüklü tıraşlar dilerim.

Burada paylaşabilir misiniz hocam ekran görüntüsünü
(23/02/2019, Saat: 18:39)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burada paylaşabilir misiniz hocam ekran görüntüsünü

Hocam yasal olarak paylaşamayacağım yazıyor altta
Bi de ben mail atayım teşekkür ederim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 379,370 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 154,544 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 6,966 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,678 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: