Derby Usta
(05/01/2019, Saat: 23:18)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa ticaretin yurtdışına satışı vardı, @impaticaret Mustafa bey ile bi görüşün isterseniz.

Hocam şimdilik yeteri kadar jiletim var eylül de nasipse türkiyeye gidicem o zaman almayı düşünüyordum
Bu gece dustan sonra merkur 37c ile denedim Usta'yi.2gunluk sakal ile.baya baya begendim..permasharp'tan konforlu,gillette 7 o'clock yellow sharp edge'den keskinlik yonunden bir iki tik alti geldi bana..bu iki jilet altinda personna comfort ile basabas.bolzano'ya,polsilver'a,rapira'ya,pherma sharp'a tercih ederim gibi bu jileti..Derby extra'yi hic begenmemistim.Derby kendinden bekleneni bu sefer basardi sanirim..

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rimei ve r89 ile denedim. Perma sharpı hiç aratmadı.
Her Kasaba da ışık saçan bir öğretmen ve bu ışığı söndürmeye çalışan bir papaz vardır ?
Victor Hugo
ej89 ile denedim ama sol yanak kısmında batık yaptı minik şişlikler yaptı bendemi sorun pek anlayamadım tekrar denemeye korkuyorum açıkcası
keskinlik olarak orta düzey çok keskin diyemem ama konfor anlamında gayet güzel
merak ettiğim bir jiletti ,onlu tek kutuyu yaşadığım şehirde bulamadığım için internet üzerinden 100 lü 1 paket sipariş ettim.dün elime ulaştı merakımdan ofiste açıp kontrol ettim yağlı kağıda sarılı jileti çıkardığımda üzerinde derby logosu yoktu ama ince ve esnek jilet oluşu güzel bir tıraş vereceğinin haberini verdi sanki.eve gittiğimde duştan 1 saat sonra daha önce almış olduğum ama tıraş sonrası beğenmediğim arko sensitive tıraş sonrası kremi pre shave olarak kullandım,rimei tıraş aleti ,omega domuz fırça ve cella sabun eşliğinde tıraşa başladım.keskinlik yeterli düzeyde 3 günlük sakalımı (çene kısmımda yanaklara göre daha sık ve sert sakal var) takılmadan güzelce 3 perdah olarak wtg-xtg-xtg olarak tıraşımı tamamladım.tıraş sonrasında şap kullandım boyun altında her zamanki gibi hafif bi yanma oldu ama 30 sn sürdü neredeyse.bana göre keskinlik güzel konfor ise gayet başarılı.herkese keyifli tıraşlar
Bugün İzmir karagöz ticaretten yarım 100luk olanını 11.50 TL'YE aldım.Rocnel alet ile trasimi oldum ve baya beğendim.Permasharp jilet ayarında gibi geldi bana.
Bir de sabun isinde ayni cikisi yapsalar @derby piyasayi sallar...
Ben bu jileti çok beğendim.uzun süre kullanma derdi yoksa bu jilet olmuş.
Çocuklar inanın, inanın çocuklar
Güzel günler göreceğiz, güneşli günler
Bu akşam kullanma fırsatım oldu. Gerçekten tebrik etmek lazım, çok temiz iş çıkarmışlar. Konforu daha da arttırmışlar. Hafif biraz daha keskin olsa dedim ama böyle de gayet güzel bir jilet olmuş. Umarım kalitesini bozmazlar.
Bu sabah bi sans daha verdim derby ustaya. Farkli aletlerle denememe ragmen sonuc degismedi. Keskinligi guzel ama konforu zayif bir jilet olarak her defasinda aklima kazindi. Bu hissiyati feather jilette de almistim. Tabiki feather cok daha keskin. Uygun fiyatli bir urun ama benim stoklayacagim bir urun degil maalesef.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 379,370 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 154,544 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 6,966 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,678 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: