Derby Usta
O kadar test ortamı kuruyoruz canım, aynı alet, aynı fırça sabun vs. Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(16/11/2018, Saat: 21:56)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam siz de biliyorsunuz ki tek tıraş ile yorum yapmıyoruz (En azından tecrübeli arkadaşlar) Yorumlar çeşitli ekipmanların kullanımı ve diğer sahip olduğumuz ürünlere kıyas yolu ile gerçekleşiyor. Ben bunda yanlış bir şey görmüyorum. Test laboratuarı olmadığımız için göreceli görüşlerimizi sunmak için bence bir kaç denemede ürünü gözlemlemek yeterli olacaktır.

Ben yorumları yanlıs buluyorum demedim ustad, alt alta farklı tarz yorum gelince, arkadaslara olası nedenler belki bu yuzdendir diye yumusatıcı bir bilgi vermek istediydim sadece.
Saygılar.
Kocaeli çevresinde yaşayan komşularım İzmit içi,gölcük,değirmendere,karamürsel bu çevrelerde Derby usta jiletleri bulunabiliyor daha çok seyyar satıcılar,birmilyoncular,ucuzluk pazarlarında temin edilebilir denemek isteyenler için fiyatı 3.90 TL rapira ile aynı fiyatda
Dun ilk tirasimi oldum kendisiyle. Jilet tek kagida sariliydi cikardigimda hiletin ustunde herhangi bir markalama yoktu. Sahte olabileceginden bir an suphelendim ancak tirasi inanilmaz mutlu etti. Gerek daha evvel kullandigim tek derby turu olarak extradan kalan derby beklentisi gerek jilet ustu markalamanin olmamasindan beklentimi cok dusuk tutmamin getirisi de vardir ve bir kac tiras daha deneyecegim ancak tirasi beni inanilmaz mutlu etti. Kesinkinlik olarak gunluk kullandigin ataman’dan aldigim beyaz rapiradan fersah fersah ileride konforsa benzer. Kesinliklik eski permalari andirdi konforu kesinlikle daha iyi geldi belki yeni permalar ile benzerdir. Hakikaten yerli bir firmadan boyle bir jilet cikmasi beni cok mutlu etti. Umarim sabun isinde de arkonun yapmadigini yapip sabunlarini cesitlendirip dunya standardinda bir urun de getirirler bu jilete sahip bir firmadan beklerim artik.
Keskinliği ön plana çıkan ama aynı zamanda konforlu bir jilet olmuş. Hatta bu jilet "OLMUŞ". Merkur 34c ile takılmadan, çizmeden güzel bir tıraş sağladı. Zor alanlarda dahi gayet akıcıydı. Öte yandan jilet çok esnek ve ince gibi geldi bana. Çok tutulan bir jilet olacağını düşünüyorum.
Yeni yılın ilk tıraşını oldum bu sabah ki tıraşda yeni üretim derby ustaya şans verdim keskinliği konusunda abartılacak bir jilet değil. Permasharpla yarışabilir mi tabikide hayır, Şunu söyleyebilirim derby premiumdan 1 tık daha iyi keskinliğe sahip günlük tıraşlarda kullanılabilir 2 günlük,3 günlük sakallarda çekme yapabilir büyütülecek bir gelişimi yok bu jileti bizzat koruma barsız orak tıraş aletiyle denedim. verdiği performansı yazdım
Rimei ile denedim derby ustayı. Konforlu bir tıraş verdi bana. Çok üst düzey değil ama vasatta değil. Ortalamanın bir tık üstü diyebilirim.
Gayet iyi ve keskin bir bıçak, feather gibi yakın tıraş veriyor, fiyatına göre mükemmel
maalesef yurt dışına satışı olmadığı için kullanamadığım jilet yazın inşallah türkiyeye gidersem oradan ve denemelerimde başarılı bulursam 4 kutu 100 lük almayı planlıyorum
(05/01/2019, Saat: 02:04)kasim1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: maalesef yurt dışına satışı olmadığı için kullanamadığım jilet yazın inşallah türkiyeye gidersem oradan ve denemelerimde başarılı bulursam 4 kutu 100 lük almayı planlıyorum

İmpa ticaretin yurtdışına satışı vardı, @impaticaret Mustafa bey ile bi görüşün isterseniz.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 380,175 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 154,572 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 6,968 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,678 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: