Derby Usta
Derby'den ilginç bir hamle;
Artık Derby markası sadece dünya piyasalarında satılacak.
Türkiye'de Usta markası ile satışına devam edecek.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(17/10/2018, Saat: 10:31)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby'den ilginç bir hamle;

Bunun sebebi nedir Mustafa Bey? Çok ilginç bir karar almışlar.
(17/10/2018, Saat: 10:31)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby'den ilginç bir hamle;

Mustafa bey bu durum derby Premium ve derby extra jiletlerini mi kapsıyor sadece yada derby tek,2,3 bıçaklı permatikleride türkiyede satışı yapılmayacak mı
Markanın uluslar arası satış hazırlıklarının kokusu var gibi.
Bir açıdan iyi derby için büyüme stratejisi hamlesi , bu durum işçi sınıfını,yoksul kesimi üzer derbynin ürünlerini sınıflandırdığımız yoksul kesimin tercih ettiği marka yerli tıraş ürünlerinin üreticisi bu yurt içinde pazarı devam ettirmeli kanaatindeyim sonucda şuda tartışılabilir dünya pazarında ne kadar talep görebilir ürünlerin muhakkak bir kalite artması gerekiyor tıraş kozmetiğinde dünyada derbynin üstünde kaliteli daha marka firmalar var bu yarışa girişi iyi yapması lazım ki bu işden kazançlı çıkmalı pek başarılı olabileceklerini düşünemiyorum bu yarışının dışında kalırsa bu hamlenin bu çaba boşa olur
Akşam kullandım daha stok yapalım bari. Yerine gelecek daha kötü olacaktır illa ki.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
İsim değişikliği önemli bir hamle. Derby markası eski bir isim ve Ali Desidero'lu reklamıyla hafızalara kazınmış bir marka. Şöyle bir ek bilgi vereyim; Ali Desidero reklam filmi, Türkiye reklamcılık tarihinde önemli bir kilometre taşıdır, Ali Taran'ı Ali Taran yapan reklamdır.

Yeni isim, yeni marka firmaya milyonlarca dolarlık reklam külfeti getirir. Acaba Usta markasıyla farklı bir segment mi oluşturacaklar, benim aklıma öyle geliyor. Veya Yıldın Holding'e geçişte markanın Türkiye tesciliyle ilgili bir problem mi oldu, bu da aklıma takıldı.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
349dp40.jpg
yukarıdaki kare Murat Ülker in 2016 daki röportajından linki burda
http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/murat...z-40121358

Umarım p&g ye satılmaz yerli bir firma alır, satmak için alınmış bir firma gözde girişim ortaklığı tarfandan bilirsinizki girişim şirketleri bir firmayı alır birkaç yıl çalıştırır çok yüksek fiytlara satarlar başkasına sonra

Başka dikkatimi çeken derby nin sitesi yenilenmiş 100lük jilet kutu şekilleri değişmiş 5lik olan küçük paketlerde 10luk olmuş lavantalı kremini sitede göremedim sanırım üretmeyecekler artık, bir göremediğim ise derby sabun
https://www.derby.com.tr/
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Satılırsa bence banko P&G alır. Adamlar ticaret dünyasında ahtapot gibi.. Smile
2 reklamdan birinde P&G notu..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Derby'nin bir de Blue Bird markalı jileti var.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 379,351 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 154,536 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 6,964 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,678 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: