Dorco Prime
Dorco Prime platin kaplamalı bir jilet. Koreli firmanın bu jileti hangi ülkede ürettiği bilgisine sahip değilim. 10'lu plastik kutuda, tek kat kağıda yapıştırıcı kullanılmadan sarılı olarak sunulmuş.

Merkur 34c ile kullandığımda küçük bir çizik attı suratıma. Benim hatamdır herhalde diye düşünsem de daha mild olan Weishi tto ile tıraş oldum ve kesik sayısı 3'e yükseldi. Kardeşi Dorco Titan'la hiç bir benzerliği yok. Hızlı kullanımda sorun çıkarabiliyor. Biraz dikkatli kullanılması gereken keskin bir jilet. Forumdaki Bic jilet için "dalmaya meyilli" yorumlarını anımsattı. Sonradan ciltte tahriş ve kaşıntı yapmasa da tıraş kolonyası kullandığınızda yerinizde zıplamanıza sebep olabiliyor Big Grin . Agresif jilet arayışında olanların denemesini öneririm.
ae9w5v.jpg
İnceleme için teşekkürler elinize sağlık benimde kullandığım bir jilet ben beğenmiştim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Markaya göre şaşırtıcı sonuçlar vermiş. Teşekkür ederiz.

Ben teşekkür ederim. Belli ülkelerin (rus, alman, japon) jiletlerinin tercih edilmesinden dolayı diğer markaların göz ardı edildiğini, ön yargılı yaklaşıldığını düşünüyorum. Kaliteli bir üretim olduğunu söyleyebilirim.
(17/10/2018, Saat: 02:33)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben teşekkür ederim. Belli ülkelerin (rus, alman, japon) jiletlerinin tercih edilmesinden dolayı diğer markaların göz ardı edildiğini, ön yargılı yaklaşıldığını düşünüyorum. Kaliteli bir üretim olduğunu söyleyebilirim.
Komşum bana bunun körü denk geldi sanırım.
Tıraş sonunda "Bir de bileme yapsalarmış tam süper olurmuş" dedirtti.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
İmpadan aldığım bu jileti son zamanlarda sık kullanır oldum makinalarımla. Yakına yakın tahrişsiz traşı var Smile Fiyatına bakınca çok küçük ama becerisi çok büyük olarak yorumladım bu ürünü. Kullan ve at. Perma S. yerine bu jiletlerden stok yapmayı planlıyorum.
Üzerindeki baskı pek bir şık duruyor
Paketide, jilet üzerindeki baskısına kadar herşeyi kaliteli hissi veriyor

Ürün görselleri724d2d095369384d400eeda68b723b38.jpg91e484760f361bdb08c12558421434a8.jpgaf06f4e69d41f1fbeae9256668157a93.jpg
(29/03/2020, Saat: 02:46)Dr.TomFord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün görselleri

Dorconun reklam yüzü olmalısınız komşum ne kadarda güzel tutuyorsunuz öyle

Makinaya cilde uygun jileti bulduysanız ateşleyin gitsin komşum .

Gece gece güldürdün eksik olma komşum. Bende onu düşünüyordum sepeti doldurdum acaba @impa ticaret dükkanı açıyor mu gitsem mi internetten mi alsam iyice şaşırdım doğrusu. Allah sonumuzu hayır etsin komşum. Dün neydik bu gün ne olduk Sad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,528 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Dorco Titan sfenks 12 6,560 16/05/2020, Saat: 02:35
Son Yorum: Tony Soprano
  Dorco Platinium st300 totan35 38 42,028 10/07/2019, Saat: 01:44
Son Yorum: FearOfATG

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: