Cildi Beslemek . İçeriden ve Dışarıdan
Tıraş olan erkeklerin muhtemelen tıraştan  en önemli ortak beklentisi temiz ve güzel cilt .
Tıraş ritüeli , sabunlar , tıraş aletleri ile olan bağımız ve sevgimiz elbette bize özgü
ama çıkış noktamız birçoğumuzda bu ; Güzel görünüm Güzel cilt .

Ne kadar iyi tıraş tekniğiniz olursa olsun , ne kadar iyi ekipman ve kozmetik ürünleri kullanırsanız kullanın sağlıksız bir cilt size istediğiniz güzel görünümü vermeyecektir.

Peki sağlıklı bir cilt için neler yapmalı ? neler yapıyorsunuz ?
Cilt sağlığımız için neler yemeye ve yememeye dikkat ediyoruz ?
kendi adıma su tüketimim azaldığında ve spor yürüyüş yapmayı bıraktıgım dönemlerde hem cildimde hem tıraşımda kalite düşüyor

Bu konuda bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmamız gerektiğine inanıyorum

Saygılarımla
Icerden avokado tuketmeye calisiyorum. Disardan dalanantikdefne tuketiyorum, lavantalisi da cikmis.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Bol su içmek ve tıraş sonrası ürünler kullanmak dışında bilerek başka bir şey yapmıyorum.
Hiç bilmiyorum ki
Ozel bir isletmede haftada bir pülümür kaynak tuzu ile peeling yaptırıp ardından sut banyosuna giriyorum. Ustune avokado, bal, salatalık, hint yagı ve e vitamini karısımından olusan bir maske uyguluyorlar.
Sabah kalkınca ilk isim yuzume buhar banyosu yapıp, clinique anti aging kremi surmek oluyor. Her aksam yatmadan da Rosense gul suyu ile yuzumu yıkayıp, La Praire goz altı kremimi ve salyangoz ozlu antioxidan etkili Dior capture kremimi yuzume surup yatıyorum.
Sizde bu yazdıklarımı yiyip usenmeden okudunuz. Keske ama nerdee.
İlk paragraf okurken ikinci paragrafta makara olduğunu belirtmiştir dedim
İkinci paragrafı okurken vallahi ciddi sanırım dedim
Üçüncü paragrafta yedim dedim.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
@dikdik_s komşum, yazdıklarınızı yiyip üşenmeden sonuna kadar okudum vallah Smile İlk tepkim şu oldu helal olsun adama, kendine iyi bakıyormuş Smile
(09/10/2018, Saat: 16:03)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s komşum, yazdıklarınızı yiyip üşenmeden sonuna kadar okudum vallah Smile İlk tepkim şu oldu helal olsun adama, kendine iyi bakıyormuş Smile
Ben ikinci paragrafı okurken en sonunda bi vesikalık atsa konu altına da görsek forum olarak dedim. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Hayatımda 2 dönemde cildimde belirli fark olduğunu hissettim :

1) 2001 krizi zamanı stres yüzünden ciddi kötü yönde
2) Sigarayı bıraktığım zaman ciddi iyi yönde

Sigarayı bırakın, stresten uzak durun diyorum kısacası Smile Birincisi sizin kontrolünüzde de ikincisi biraz kısmet gerçi.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
15yunaa.jpg

dikdik_s üstadım iyi güldüm vallahi Allah ta senin yüzünü güldürsün daima
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(09/10/2018, Saat: 14:56)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ozel bir isletmede haftada bir pülümür kaynak tuzu ile peeling yaptırıp ardından sut banyosuna giriyorum. Ustune avokado, bal, salatalık, hint yagı ve e vitamini karısımından olusan bir maske uyguluyorlar.
Sabah kalkınca ilk isim yuzume buhar banyosu yapıp, clinique anti aging kremi surmek oluyor. Her aksam yatmadan da Rosense gul suyu ile yuzumu yıkayıp, La Praire goz altı kremimi ve salyangoz ozlu antioxidan etkili Dior capture kremimi yuzume surup yatıyorum.
Sizde bu yazdıklarımı yiyip usenmeden okudunuz. Keske ama nerdee.

Hahaha ilk etapta yok artık oha felan dedim .Taki yedigimi anlayana kadar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş, cildi yaşlandırıyor mu? eskiuyemnt 19 28,209 10/10/2013, Saat: 10:24
Son Yorum: rewolwer_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: