doakozmetik.com lütfen geleneksel tıraş ürünleri üretsin...
http://www.doakozmetik.com çok beğendiğim doğal ürünlere sahip, eşimle birlikte çok sayıda alım yaptığım bir firma. Ürünleri gerçekten çok doğal ve kaliteli. Oldukça da uygun fiyatlara satış yapıyorlar. Tıraş ürünleri üretmemeleri için de  önlerinde hiçbir engel görünmüyor açıkçası.

Firmaya özellikle sabun, balsam vb. ürünler üretip üretemeyeceği hususunda epeydir bir yazı yazmak istiyordum. Sonunda talebimi kendilerine aşağıdaki yazımla ilettim. Cevabını bekliyorum.

Sizlerin de linkini verdiğim firmayı bir inceleyip, bu konudaki görüşlerinizi buraya yazmanızı rica ediyorum. Saygılar...

https://www.doakozmetik.com/

"Selamlar sevgili doa emekçileri,

Çok güzel doğal ürünleriniz var ve eşimle birlikte çok sayıda alım yapıyoruz sitenizden. Eşimize dostumuza da tavsiye ediyoruz sizi.

Ülkemizde geleneksel tıraşa çok büyük bir yönelim var ve gittikçe büyüyen bir pazar söz konusu. İnsanlar ithal ürünlere çuvalla para veriyor. Mesela şu linkteki ürünlere: https://www.extrashaving.com/

Neden tıraş sabunu veya balsamı gibi ürünler üretmiyorsunuz acaba? Bence mevcut birikimizle çok güzel tıraş sabunları, balsamları vb. ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.  

Vakit bulursanız bu konuların tartışıldığı forumumuza ( http://www.geltir.com) bir göz atın lütfen. Eğer böyle bir karar verirseniz ürünlerinizin tanıtımı için bilabedel elimizden geleni yaparız. Nitekim ülkemizde çelik tıraş aletleri üretmeye karar veren ve sitemiz üyesi olan http://www.rocnel.com önce sitemizde tanınmış, önerilerimizle ürünlerini geliştirmiş, döviz bazlı fiyatlarla artık yurtdışına dahi satış yapar hale gelmiştir.

Sizlerin de böyle bir karar vermesi dileğiyle,  

İyi çalışmalar..."  

Hayırlısı olsun komşum.Umarım firma üretim kararı alır.
Selamlar...
Hayırlısı olsun komşum, şayet cevap verirseler bizle paylaşır mısınız?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Tıraş sabunundan ziyade cilt için çok güzel sabunları varmış. Değerlendirme yorumları doğru ise mutlaka buradan sabun edineceğim.
Teşekkürler komşum! Smile

Düzenleme: Sabunlar neredeyse 1 yıldır stoklarda yokmuş. Bir çok ürün uzun zamandır alıcısı olmasına rağmen stoklara eklenmemiş. Bu yönden benim için negatif izlenim bıraktı.
(03/09/2018, Saat: 12:06)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlısı olsun komşum, şayet cevap verirseler bizle paylaşır mısınız?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Tabi ki paylaşırım komşum...

(03/09/2018, Saat: 12:27)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş sabunundan ziyade cilt için çok güzel sabunları varmış. Değerlendirme yorumları doğru ise mutlaka buradan sabun edineceğim.
Teşekkürler komşum! Smile

Düzenleme: Sabunlar neredeyse 1 yıldır stoklarda yokmuş. Bir çok ürün uzun zamandır alıcısı olmasına rağmen stoklara eklenmemiş. Bu yönden benim için negatif izlenim bıraktı.

İşin aslı belirli periyotlarla üretim yapan butik ve biraz da amatör ruh taşıyan bir firma. Ciddi bir alıcı kitlesi de olduğu için de satışa sunulan ürünler çabucak tükeniyor. Benim gibi stok yapanlar da var tabi. Mesela saç bakım maskesi ve güneş kremi gibi ürünleri genelde fazla alıyorum Smile Siteyi takip etmenizi öneririm. Mutlaka yenileniyor stoklar.

Fikir edinmek için mutlaka kullanıcı yorumlarını okuyun. Çok ciddi bir hayran kitlelerinin olduğunu göreceksiniz.

Şu anda piyasada artisan tıraş sabunu ve balsam vs. ürünleri üretebileceğini düşündüğüm bu ölçekteki tek firma açıkçası. Büyüklerden hayır yok onu anladık. Umarım teklifimizi kabul ederler. Bence bu platformdan biraz daha talep gitmesi lazım. Desteklerinizi bekliyorum Smile
(03/09/2018, Saat: 13:13)calexico Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşin aslı belirli periyotlarla üretim yapan butik ve biraz da amatör ruh taşıyan bir firma. Ciddi bir alıcı kitlesi de olduğu için de satışa sunulan ürünler çabucak tükeniyor. Benim gibi stok yapanlar da var tabi. Mesela saç bakım maskesi ve güneş kremi gibi ürünleri genelde fazla alıyorum Smile Siteyi takip etmenizi öneririm. Mutlaka yenileniyor stoklar.

Fikir edinmek için mutlaka kullanıcı yorumlarını okuyun. Çok ciddi bir hayran kitlelerinin olduğunu göreceksiniz.

Şu anda piyasada artisan tıraş sabunu ve balsam vs. ürünleri üretebileceğini düşündüğüm bu ölçekteki tek firma açıkçası. Büyüklerden hayır yok onu anladık. Umarım teklifimizi kabul ederler. Bence bu platformdan biraz daha talep gitmesi lazım. Desteklerinizi bekliyorum Smile

Bu gibi kendi üretimini yapan işletmelerin her zaman müşterilerin siparişlerini göz önünde tutması gerekiyor. Kendilerine ait bir kitlesi varmış, daimi müşterileri varmış. Hatta sabunların bir çoğuna yapılan yorumlar gerçekten çok güzel, benim için umut verici. Bu gayet güzel. Ama bu kadar ilgiye rağmen değil 1 yıl, 1 ay bile stokların boş kalmaması lazım. İşim gücüm yok, döviz piyasalarını takip ettiğim gibi sabunlarda stoğa girmiş mi girmemiş mi diye sürekli takip edemem ki komşum. Smile Şöyle bir 15 dakika özellikle yorumlara baktım, çıkan sonuç stokta ürün tükendiği zaman çok geç sürede tedarik edilmesi. Bunu eleştiriyorum, zira ilerde diyelim tıraş sabunları veya balsam üretmeye başladılar. Stokta ürün kalmayınca böyle aylarca bekleyecek miyiz..?

Umarım işletme sahibi bu yorumumu okur ve ona göre üretim zamanını ayarlar. Ben de stok yaparcasına yüklü bir alışveriş yapacaktım, para kazanma fırsatını kaçırdılar. Rolleyes
Ben de firmanın müşterisiyim ve bir kaç alışverişim oldu. Ürünlerinin kalitesi konusunda ben de hemfikirim. Tıraş sabunu yapmak ne yazıkki diğer ürünleri yapmaya benzemiyor. Bu karara varırlarsa forumda ciddi bir mesai harcamaları gerekecek.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(05/09/2018, Saat: 14:02)ckeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de firmanın müşterisiyim ve bir kaç alışverişim oldu. Ürünlerinin kalitesi konusunda ben de hemfikirim. Tıraş sabunu yapmak ne yazıkki diğer ürünleri yapmaya benzemiyor. Bu karara varırlarsa forumda ciddi bir mesai harcamaları gerekecek.

Kesinlikle. Henüz bir geri dönüş yok lakin kabul ederlerse forum olarak herkesin destek olacağına eminim.
Sabun balsam üretmelerini beklemek biraz hayalperestlik gibi geliyor bana lakin preshave yağı üretebilirler. Aslında kendimiz de bu firmadan birtakım yağlar alıp evde yapabiliriz. Fiyatlar çok cazip ve preshave yağlardaki bir çok yağ çeşidi mevcut ama güzel bir tarif/reçete bulmak lazım. Belki forumda güzel bir karışım bilenler vardır. Tecrübeli forumdaşları DIY preshave başlığına davet ediyorum. Konuşup, tartışıp herkese kolayca tavsiye edebileceğimiz bir tarif bulalım zira yurtiçinde bulunabilen preshave yağ çeşidi de pek fazla değil ve kur sebebiyle de fiyatlar malum. Konudan saptıysam kusura bakmayım.
Bu konuyu, forumda gezinirken ilk defa gördüm. Galiba firma ilgi göstermemiş Sad
So far so good..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 352 331,754 31/01/2024, Saat: 19:19
Son Yorum: Erdi
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 332,271 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,271 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 886 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,447 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,218 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 1,998 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,212 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,488 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tıraş sonrası morarıklık ve türevi sorunlarına çözüm önerileri toprak1 5 2,419 03/03/2023, Saat: 01:24
Son Yorum: 3.Perde

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: