Uçakta kabin bagajında tıraş aleti taşınabiliyor mu?
Komşularım, uçakta kabin bagajında içinde jilet olmayan tıraş aleti taşınabiliyor mu ?
Nedir, ne değildir?
Ben wk classic taşıdım ama merkur progressi denemeye cesaret edemedim. Muhtemelen içinde jilet olmadiktan sonra onda da sorun çıkmaz.
Hiç bilmiyorum ki
Ben Merkur Progress'te dahil olmak üzere birçok kez kabine tıraş aleti soktum. Birkaç seferde kabine içinde jilet varken soktum. Bir kere de İzmir'de havaalanında 5'li permasharpı sırt çantasında kabine soktum.

Normalde kabine kesici alet almamaları lazım. Yani tıraş aletlerinin tamamını eğer içinde yaprak jilet yoksa kabine almak zorundalar.

“Gerçeğin arayışında olmak, ona sahip olmaktan daha değerli!" Einstein.
Permatik, üçlü beşli kartuşlar kabine alınır,
Jiletsiz olarak tüm DE ler kabine alınır,
Jiletler sadece uçak altına verilen bagajda taşınabilir.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Jilet görülmediği sürece sorun yok. Progress kutu içine dik açıyla koyarsanız görülmez. Alette hiç sorun yaşamadım, jilet konusunda sorun yaşadığımda kimlikle çözdüm, daha da üstelerse kendimi jiletlerim burada diyerek çirkefe yattım Son çare, etkili yöntem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(11/08/2018, Saat: 23:17)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben wk classic taşıdım ama merkur progressi denemeye cesaret edemedim. Muhtemelen içinde jilet olmadiktan sonra onda da sorun çıkmaz.

Komşum teşekkür ederim, sorun olmadı.

(11/08/2018, Saat: 23:55)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Merkur Progress'te dahil olmak üzere birçok kez kabine tıraş aleti soktum. Birkaç seferde kabine içinde jilet varken soktum. Bir kere de İzmir'de havaalanında 5'li permasharpı sırt çantasında kabine soktum.

Normalde kabine kesici alet almamaları lazım. Yani tıraş aletlerinin tamamını eğer içinde yaprak jilet yoksa kabine almak zorundalar.

“Gerçeğin arayışında olmak, ona sahip olmaktan daha değerli!" Einstein.

Komşum sorun olmadı. Görevli kolay yerdeyse çıkarın, içinde jilet var mı, dedi. Ben de gösterdim.

(12/08/2018, Saat: 00:11)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Permatik, üçlü beşli kartuşlar kabine alınır,
Jiletsiz olarak tüm DE ler kabine alınır,
Jiletler sadece uçak altına verilen bagajda taşınabilir.

Komşum, sen öyle tüm de aletler deyince hızımı alamadım. Bir yuma, bir Çin malı personna, Serdar abinin emaneti 39c, bir de rocnel se-p koydum Big Grin

(12/08/2018, Saat: 01:12)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jilet görülmediği sürece sorun yok. Progress kutu içine dik açıyla koyarsanız görülmez. Alette hiç sorun yaşamadım, jilet konusunda sorun yaşadığımda kimlikle çözdüm, daha da üstelerse kendimi jiletlerim burada diyerek çirkefe yattım Son çare, etkili yöntem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Komutanım, en olmadı sizin taktikleri uygulayacaktım ama görevli beklemediğim kadar hanımefendi çıktı ve kolay bir yerde değilse çıkarmayın dedi sağolsun Rolleyes
Nedir, ne değildir?
Yıllar önce Elimde bir bilgisayar çantası ve ilave olarak içerisinde jiletli ustura olduğu halde Esenboğa'ya gittim, oradan Erzurum Havalimanına gittim, dönüşte tekrar Erzurum Havalimanından Ankara'ya geldim hiç bir sorun olmadı.
Sanıyorum 15 yıl kadar önce idi..

ve yine bir gün sonra Kızılay tarafında odalar birliğiydi sanıyorum oraya gittim ve girişte "dur bakalım, çantanı aç " dediler . )))

E n v i r o n m e n t a l i s t

Bosch Bits uçları ve sapı ile uçağa binmeye çalışıyorum. Sabiha Gökçen'de de Esenboğa da da aynı. Soldaki kırmızı düz uç güvenlikten geçemiyor ama sağdaki torx üç geçiyor.

Batabilecek, kesebilecek nesneler alınmıyor ve dünya genelinde yaprak jilet veya çelik usturayi kabin bagajına almak yasak. Mach3 vs kartuşlu ve kullan at aletler serbest.

Geçebilmiş olmasının tek nedeni gorememis olmalari veya size bakıp bir sorun cikmayacagina ikna olmuş olmaları ki bu iki halde de oradaki görevlilerin işlerini iyi yapmadıklarının göstergesi. 05a21ffa2c4e606cf16bdefd3bbf0a1c.jpg

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(28/08/2018, Saat: 10:37)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçebilmiş olmasının tek nedeni gorememis olmalari veya size bakıp bir sorun cikmayacagina ikna olmuş olmaları ki bu iki halde de oradaki görevlilerin işlerini iyi yapmadıklarının göstergesi. 05a21ffa2c4e606cf16bdefd3bbf0a1c.jpg

Jilet konusunda özellikle ikna zor olmalı. Askerden hatırlıyorum cezaevi aramasına gidiyorduk. Orada hiç de alet görmedim ama jilet olaylarına şahit oldum. Diğer ülkelere hakim değilim ama burada jilet deyince bi başka olabiliyor düşünce..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Victorinox swiss card ile çok rahat giriyorum. Hayır işin komiği card değil de kompak halde olsalar almıyorlar.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Enstrüman çalan geleneksel tıraş üyeleri rewolwer_ 49 41,026 17/10/2023, Saat: 00:05
Son Yorum: ohtararan
  Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız? onurcakmak 1,347 500,591 10/05/2022, Saat: 21:45
Son Yorum: Serjames
Thumbs Up Askerlikte Tıraş Nükleer 114 40,767 19/05/2021, Saat: 00:08
Son Yorum: Fenotip
Wink Tıraş Dışı İndirim, Fırsat, Kupon veya Hediye-İndirim Çekleri 3RD1 25 13,548 14/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: 3RD1
Information Geleneksel tıraş gerçekten iyi mi,bilmiyoruz. ahraz 24 13,807 16/02/2018, Saat: 02:45
Son Yorum: arbenar
  Neden Tıraş Kreminden / Köpüğünden Slime Yapıyorlar aliyuksel 2 3,169 09/04/2017, Saat: 10:46
Son Yorum: aliyuksel
  Geleneksel Tıraş forumunun reklamı ilkerxxx 6 11,733 09/10/2013, Saat: 21:46
Son Yorum: theunnamed
  Masaj, Tıraş Öncesi ve Saç Bakım Yağı Yapımı geldigitti 0 4,191 15/09/2013, Saat: 15:07
Son Yorum: geldigitti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: