Personna Platinium Chrome
#1
2rrxc15.jpg
2po9z7m.jpg
2yv9l01.jpg
2a7yjja.jpg
Aletin üstünde yazanlara göre Çin malı ve bir yerlerden bir Gillette aleti andırıyor sanki. İzmir'de Kemeraltı'nda bir milyoncunun birinden gazoz parasına aldım. Henüz denemedim ama işçiliği güzel görünüyor.
Nedir, ne değildir?
Cevapla
#2
Alet güzel fakat içinden çıkan jilet sahte Huh ilk perdede bir şey almadığını görünce çıkarıp permasharp taktım. İki perde daha olunca temiz iş çıkardı. Jileti iyi ortalamıyor ama elle ortalayınca agresifliği cildi yormayan, güzel bir alet. Orijinal Gillette edinemeyenler için denk gelirse tavsiye ederim.
Nedir, ne değildir?
Cevapla
#3
(01/08/2018, Saat: 23:18)ismailinbiri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alet güzel fakat içinden çıkan jilet sahte  Huh ilk perdede bir şey almadığını görünce çıkarıp permasharp taktım. İki perde daha olunca temiz iş çıkardı. Jileti iyi ortalamıyor ama elle ortalayınca agresifliği cildi yormayan, güzel bir alet. Orijinal Gillette edinemeyenler için denk gelirse tavsiye ederim.

Komşum aletin kendisi çakma iken jilet mi orijinal olacaktı.? Smile
Jilet ortalama sorunu varsa yeni başlayanlar için önerilmeyecek bir alet olduğunu söyleyelim.
Sıhhatler olsun.
Cevapla
#4
(02/08/2018, Saat: 00:10)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum aletin kendisi çakma iken jilet mi orijinal olacaktı.? Smile
Jilet ortalama sorunu varsa yeni başlayanlar için önerilmeyecek bir alet olduğunu söyleyelim.
Sıhhatler olsun.

Bir ümit işte komşum, belki jilet orijinaldir diye düşündüm Big Grin Kesinlikle yeni başlayanlar için tavsiye etmem. Rimei candır, gerisi heyecandır Rolleyes Yanıma alet almamıştım, rimei bulamayınca mecburiyetten bunu aldım. Ama Gillette merak eden kişinin nefsini köreltir hani bir gazoz parasına.
Nedir, ne değildir?
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: