Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm
Yaklaşık 2 yıl kadar önce Pipo'yu bıraktım.
Daha önceleri de sigara içiyordum.
Beyin olarak olayı çözdüğümde ve kararlılığım karar vermemi sağlayacak güce ulaşınca hiç bir ek bıraktırıcıya ihtiyaç duymadan aniden bırakabiliyorum.

Ta ki, beynimdeki kararlılığın gücü azalana kadar, sonra tekrar başlıyorum.
Neyse ki uzun zamandır artık içmiyorum.
Bununla birlikte pipolarım, pipo tütünlerim ve pipo ile ilgili ek kullandığım her şey iş yerimdeki dolabımda hala duruyor.

Arada bir tütünün kapağını açarak kokluyorum.. Ancak yeniden başlama gibi bir istek gelse de kararlılığım hiç azalmadan buna karşı duruyorum.

Çünkü, insanın içinde hem bırakma kararlılığı hem de başlama isteği hiç bitmiyor. Ta ki kararlılığın zayıflama belirtileri gösterene kadar, işte o an en zayıf anını kolluyor ve bir bakıyorsun ki sigara dudaklarının ucunda tütüyor bile..

O yüzden de, aradan 5 yıl geçse bile ilk günkü kararlılığınızı hep muhafaza edin ve hiç eksiltmeyin.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Bu Konudaki Yorumlar
Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: Niko - 01/08/2018, Saat: 17:50
Cvp: Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: manuple - 30/01/2019, Saat: 16:33

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler zorba58 160 96,930 19/10/2020, Saat: 19:15
Son Yorum: Razorlazer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: