Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm
Niyeti olanlara motivasyon amacli konuyu hortlatacagim. Bu sayede @Niko ya da tekrar tesekkur edeyim.

Kendisinin postundan gaza gelerek 14 Agustosta bandi kullanmaya baslamisim. Daha onceki girisimlerimde, 3 gundur sigara icmedim hadi bunu bir sigara ile kutlayayim diyen ben o gunden bu gune bir tek sigara icmedim, icmekte istemedim. Hatta icenin kokusunu aldikca midem bulandi.

Surec icinde kendimi hic sinirlamadim. Alkol de aldim, alkol alirken yanimda sigara ictiler, gunluk hayatta yanimda sigara ictiler, hicbir zaman ben de tuttureyim diye aklima gelmedi. Sadece haftada veya iki haftada bir Toscanello ictim ama o da asla tiryakilik olmadi.

O kadar unutmusum ki, ne zaman biraktigimi hatirlamak icin daha once yazdiklarimin tarihine bakmam gerekti Smile

Bu Konudaki Yorumlar
Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: Niko - 01/08/2018, Saat: 17:50
Cvp: Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: mehmets - 19/12/2018, Saat: 16:58

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler zorba58 160 96,867 19/10/2020, Saat: 19:15
Son Yorum: Razorlazer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: