Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm
NİKOTİN BANDI İLE SİGARAYI BIRAKMA GÜNLÜĞÜM

GÜN: Sanırım 44 ya da 45 gün olmuş.

Sigara içmeden replasman devam ediyor. Artık gün içersinde aklıma hiç gelmiyor. Ömrümde hiç sigara içmemiş gibiyim; refleks olarak da öyle. Yanımda birileri yoğun olarak içerse bazen canım istiyor ama sadece birkaç saniye sürüyor.

Bu arada sigara içme isteği oluşturabilecek her ortamı maksimum zorladım diyebilirim.

Spora devam ediyorum. Haftada 3 gün full body ve iki gün torba çalışıyorum. Nefes sıkıntım zaten yoktu, şimdi daha da iyi oldu. Yapanlar bilir, yaklaşık 1 saat full body ciddi kondisyon ister ki ben ağır çalışan bir adamım, şeytan kulağına kurşun, antrenmanlar gayet iyi geçiyor.

Son zamanlarda "acaba bandı bırakınca ne olacak, sigara içme arzusu olacak mı" şeklindeki endişem iyice artmaya başladı. Çünkü cidden hiç zorlanmıyorum. Bilinçli olarak bir-iki kez bant kullanmadığım günler oldu, diğer günlerden farkı yoktu ama emin değilim. Neyse, yanıtını kısa bir süre sonra öğreneceğiz nasılsa.

Bu Konudaki Yorumlar
Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: Niko - 01/08/2018, Saat: 17:50
Cvp: Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: Niko - 10/09/2018, Saat: 14:37

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler zorba58 160 96,933 19/10/2020, Saat: 19:15
Son Yorum: Razorlazer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: