Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm
@Niko komşum, kendiniz ve sevenleriniz için yapabileceğiniz en iyi şeylerden birini yapmakta olduğunuz için tebrik ederim!

Ben yıllarca farklı bir çok yöntem denedim ve başarısız oldum. Nikotin bandı ve sakızı da en başarısız olduğum yöntemler oldu. Umarım sizin deneyiminiz benimki gibi olmaz ve sonsuza kadar sigara illetinden kurtulursunuz.

İki yıl kadar önce de son olarak uzun zaman yan etkilerinden çekinerek denemediğim Champix'i denedim ve hiç tahmin etmediğim kadar sorunsuz bir şekilde sigarayı bıraktım. Benim gibi sigarayı bırakmakta sıkıntı yaşayanlara bu seçeneği de değerlendirmelerini tavsiye ederim. Reklama girmemek için daha fazla bilgi paylaşmayacağım ama deneyimimle ilgili sorularınız olursa ÖM üzerinden memnuniyetle yanıtlarım.

Bu Konudaki Yorumlar
Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: Niko - 01/08/2018, Saat: 17:50
Cvp: Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: AbuzTech - 16/08/2018, Saat: 23:49

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler zorba58 160 96,937 19/10/2020, Saat: 19:15
Son Yorum: Razorlazer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: