Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm
(03/08/2018, Saat: 11:29)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tebrikler üstad Smile

Ben de 5 yıl kadar önce destek ile (önce bant sonra sakız) bıraktım. Günlük 30 sigaralık nikotine alışkın bünyeyi direkt tamamen keserek zorlamak çok mantıklı gelmemişti. Önce mekanik alışkanlıklardan kurtulup sonra kimyasalı azaltmak daha ayakları yere basan bir yöntem gibi. Hem siz kimyasal yoksunluğu daha kontrollü atlatıyorsunuz hem de çevreniz pasif içici olmaktan hemen kurtuluyor.

Kısa bir not : Bantta yazan süreler çok ideal, kendi ihtiyaçlarınıza göre esnetebilirsiniz. Nicotinell 1'den 2'ye kolay geçmiştim ama 2'den 3'e geçiş kolay olmadı. Hatta netice itibarı ile olmadı 2'ye geri döndüm, bandı bıraktığımda hala 2 kullanıyordum. Süre de bir 5-6 ayı buldu.

Teşekkürler @posicor üstat. Ben de sizi tebrik ediyorum.

2 den 3 e geçiş sadece iki haftalık süreç. 8 haftalık maks. kullanımdan sonra bana biraz yetersiz gelmişti teoride. Pratikte, düşünceme ufaktan bir sabitleme yaptınız. Bakalım bende nasıl bir geçiş olacak?

Selamlar

Bu Konudaki Yorumlar
Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: Niko - 01/08/2018, Saat: 17:50
Cvp: Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm - Yazar: Niko - 03/08/2018, Saat: 12:14

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler zorba58 160 96,887 19/10/2020, Saat: 19:15
Son Yorum: Razorlazer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: