Kullandığınız Yüz ve Gözaltı Bakım Ürünleri
Yaş 31 ufaktan alın bölgesinde kırışıklıklar çıkmaya başladı. Göz çevresi zaten Allahlık. Sizden genel olarak cilt bakımınız için kullandığınız başarılı ve başarısız ürünleri duymak istiyorum. Hatunlar milyon ürün kullanıyorlar ben de bir iki bir şey kullanayım artık diyorum. Genel olarak hepimizin düzgün tıraş alışkanlığı olduğu için yanaklar sıkıntısız şimdilik ama dediğim gibi cilde şimdiden iyi bakmak gerekiyor. Önerilerinizi bekliyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(29/07/2018, Saat: 14:30)ckeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaş 31 ufaktan alın bölgesinde kırışıklıklar çıkmaya başladı. Göz çevresi zaten Allahlık. Sizden genel olarak cilt bakımınız için kullandığınız başarılı ve başarısız ürünleri duymak istiyorum. Hatunlar milyon ürün kullanıyorlar ben de bir iki bir şey kullanayım artık diyorum. Genel olarak hepimizin düzgün tıraş alışkanlığı olduğu için yanaklar sıkıntısız şimdilik ama dediğim gibi cilde şimdiden iyi bakmak gerekiyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Fotograftakini kullaniyorum, esimin dedigine gore cok iyiymis, bende henuz kirisiklik yok ama duzenli olarak krem kullandigim icindir belki.

15yc0ao.jpg
Hijyene önem veren elit bey
Cadı fındığı hafiften etkili. Hanım bendeki etkisini görünce kendisi de kullanmaya başladı. Ben stirling MITA kullanıyorum, hanım thayers güllü kullanıyor.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Kiehls age defenderi kullanıyorum bende. Ailenin bir tarafı Erzurum asıllı olduğundan göz çevresi zamanla panda gibi oluyor malum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Adp nin göz çevresini kullanıyorum sağolsun İmpa dan Mustafa bey hediye sample vermişti beğendim sonra bir tane satın aldım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Düzenli masaj yapın o bölgelere kaslar hareketlensin guclensin
Ben son dönemlerde 10kg kadar kilo verdim ve yüzüm inceldi. Yüzümün incelmesiyle göz çukurum ile şakak arası gülümsediğimde vs. kırışmaya başladı. Kaz ayağı denilen mevzu yani. Bu kırışıklık kalıcı olmadan önlem almak istiyorum. Aramızda bu tarz krem vb. ürünler kullananlar tecrübelerini yazabilirler mi?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Bu ürünü öneririm.

https://www.organiqueturkiye.com/urunler...0----50-ml

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Pahali gelmeyecekse yuz ve alin bolgesi icin este lauder daily kesinlikle cok iyi,iyi urunlerin fiyatlarina gorede normal fiyati

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Diş Macunları,İpleri ve Bakım Ürünleri korhan 108 124,146 28/05/2020, Saat: 17:18
Son Yorum: rating
  SLS icermeyen banyo urunleri merg 15 16,993 29/03/2019, Saat: 15:04
Son Yorum: MetsGo
  SAÇ BAKIM SABUNU DENEMEK İSTEYEN ? Azubel 17 14,568 17/12/2015, Saat: 10:24
Son Yorum: Azubel
  DÜNYANIN İLK DİŞ FIRÇASINI ÜRETEN ADDİS FİRMASI ÜRÜNLERİ impaticaret 8 11,307 30/05/2015, Saat: 19:45
Son Yorum: BigHillMe
  Crystal Doğal Deodorant Ürünleri - Rock Body Spray - Made in USA onurcakmak 8 13,405 01/04/2015, Saat: 23:41
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: