DIY Stand Yapımlarımızı Paylasalım
(28/11/2019, Saat: 22:30)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım çizimini AutoCad programında kendim yaptım, bir tanıdığımda sağolsun ricamı kırmadı 3D Printerden bastı sonuç bu şekilde hem tıraş aleti hem frıça hem sabun losyon jilet koymalık bir sürü yerim oldu. Böylece dolapta biraz toparlandı.

20191128-213129.jpg

Çok güzel görünüyor komşum, güle güle kullan.
Güzel olmuş komşum, tebrikler. Güle güle kullan.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Çok güzel ve yaratıcı olmuş, böyle ortalığı derleyip toplayan organizer tasarımlara bayılıyorum. Elinize sağlık
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
@Viper
@ahbap
@forevermore07 komşularım çok teşekkür ederim.
Stand çalışması harika görünüyor. Ellerine sağlık @Sh@dow Doğan. Ürünün malzemesi nedir?
(29/11/2019, Saat: 21:24)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Stand çalışması harika görünüyor. Ellerine sağlık @Sh@dow Doğan. Ürünün malzemesi nedir?

Teşekkür ederim @batmanforever Volkan abi, ürün malzemesi 3D yazıcı için kullanılan PPA filament. Çevre dostu ve kansorojende içermiyor, bir nevi plastik ama kırılgan yüke gelemez tıraş malzemeleri için çok önemli değil. ABS filamentte var daha sert rijit ama kansorojen maddeler içerdiği için arkadaş kullanmadı.
Yapmış olduğum yeni fırça standı..

[img]Wfk02D.jpg[/img]
Elinize sağlık gayet güzel görünüyor. İyi günlerde kullanmanızı dilerim.
Stand çok güzel olmuş komşum, elinize saglık. Dizayn size ait, zevk size ait ve yapma işi size ait asıl değerli kılanda bu zaten.
@cansaran komşum elinize sağlık, kullanışlı bir stand olmuş. Yalnız çubukların ucunu zımparalayın birde beyaz sprey boyayla boyayınca dolapla tek parçaymış gibi daha hoş görünebilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fırça Sapı Deneme - 2 + Stand theunnamed 21 28,115 26/11/2013, Saat: 01:14
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: