DIY Stand Yapımlarımızı Paylasalım
Emaneten eldeki tahta parcalarini degerlendirip boyle bir stand yaptim,yapimi cok basit ama etkili bir tasarim oldu.Ilerde vaktim olunca ugrasip daha kalitelisini yapacagim
16Jnlp.jpg
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
[img]grvaNb.jpg[/img]

[img]Wq85BN.jpg[/img]
(05/02/2018, Saat: 21:26)shaving61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elimdeki plexi ve mdf parçalar ile  yaptım. 2 adet DE makina 1 adet ustura ve fırça yeri hazirladim, yapacak arkadaşlara fikir olur insallah.
~

Elinize, yüreğinize sağlık, çok güzel olmuş..

Hayal gücü olmasa insanlar hiç bir şey üretemez üretse bile başkalarının yaptıklarını taklit etmekten öteye geçilemezdi.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Photo 
Traş makinesi ve fırça için stand
wtiuf4.jpg
r00WY7.jpg

IKEA'da şöyle bir şey var, tabaklık muhtemelen, yan yatırınca fırça standı olur mu acaba dedim. Ölçülere bakmak lazım.
Bu ahşap stand aslında tüp baharatlık Smile Tıraş standı olarak da kullanabilirsiniz. İnternette 6'lı veya 12'li olarak mevcut. Fakat deliklerin arası biraz birbirine yakın eski vintage aletler yana yana sığmayabilir.Ben fikir amaçlı paylaştım istediğiniz ölçüde ister kendiniz ister bir marangoza yaptırabilirsiniz komşularım Smile
va7XW6.jpg
(16/09/2019, Saat: 15:40)Değer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ahşap stand aslında tüp baharatlık Smile Tıraş standı olarak da kullanabilirsiniz. İnternette 6'lı veya 12'li olarak mevcut. Fakat deliklerin arası biraz birbirine yakın eski vintage aletler yana yana sığmayabilir.Ben fikir amaçlı paylaştım istediğiniz ölçüde ister kendiniz ister bir marangoza yaptırabilirsiniz komşularım Smile

Bence aşırı mantıklı. Çok da güzel duruyo.
Bu da böyle bir çalışma oldu Smile ac355070cfb3df1d3690154666fa03fc.jpg1b8427ae9b5c8dd7fe42580ab50a5d85.jpg

SM-G970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ağaç seven bir insan olarak kesilmiş kırılmış kopmuş ağaç dallarını işlemeyi severim. aklımda yapmayı tasarladığım proje meğersem hazır varmış fikir vermesi açısından buyrun Smile

https://www.etsy.com/au/listing/64939459...rush-stand
Komşularım çizimini AutoCad programında kendim yaptım, bir tanıdığımda sağolsun ricamı kırmadı 3D Printerden bastı sonuç bu şekilde hem tıraş aleti hem frıça hem sabun losyon jilet koymalık bir sürü yerim oldu. Böylece dolapta biraz toparlandı.

20191128-213129.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fırça Sapı Deneme - 2 + Stand theunnamed 21 28,050 26/11/2013, Saat: 01:14
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: