DIY Stand Yapımlarımızı Paylasalım
Ölçüsü nedir bu standın?
@pilotic komşumun bu görüşüne fazlasıyla katılıyorum, el emeğidir görece hoş olur olmaz orası kişiden kişiye değişir ama bir şeyler yapma hevesinde olan birisi için belkide hiç aklına gelmeyecek şekiller canlandırır gözünde. O yüzden el emeği ortaya birşey çıkaran dostların bence hiç çekinmeden yaptıklarını paylaşmasında fayda var. Ilk yapılan otomobil bir Koenigsegg değildi Wink
Biraz geç olmuş ama güle güle kullanın komşum...
@Saltuk üstad dut ağacının çok hoş vintage bir görüntüsü varmış, sadece fotoğrafını görsem ben 25-30 yıllık bir şey sanardım, merak ettiğim zımparalaması kolaymıdır, sert bir ağaca benziyor sanki ? Birde  tamamen kendim doğru yanlış bir mantık yürüterek Smile Ladinden dolabı yaparken zeytinyağı sürüp bir gün bekletmiştim boya ve vernikten önce, ağaç hafif ve damar araları yumuşak olduğu için, dut ekstra bir uygulama istiyormu ?
Güle güle kullanın...
Set köpükten tıraş standı yaptım. Kaplama veya boyama işi kaldı.

dwaouv.jpg

opryw5.jpg
Hocam elinize sağlık ama bunu ahşapla yapmayı deneseniz belki daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(13/01/2018, Saat: 17:03)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam elinize sağlık ama bunu ahşapla yapmayı deneseniz belki daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Smile
Çok sağolun hocam. Elimde işleyebileceğim ahşap yoktu . Kısa sürede idarelik birşey yaptım. İleride inşallah ahşaptan yaparım.
Elinize,emeğinize sağlık.Bence düşünsel anlamda güzel.Estetik olarak daha güzel hale getirebilirseniz hem kullanışlı Hem de şık bir standınız olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Hocam tebrik ederim,fikir ve uygulama olarak başarılı buldum.Ben bunları görüp bayağı özenmiştim bişeyler yaparım diye ama maalesef, belki size yarayabilirhttp://www.rasage-traditionnel.com/t1923...s-a-plexus
Çok pratik olmuş elinize sağlık.
İkinci adımım görsellik katmak olacak şu anda araştırmadayım. Aklıma başka bişey gelirse denemek isterim. Önerdiğiniz siteyide favorilere ekledim oradanda ilham alabilirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fırça Sapı Deneme - 2 + Stand theunnamed 21 28,196 26/11/2013, Saat: 01:14
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: