DIY Stand Yapımlarımızı Paylasalım
@Dimitri0606 komşum Çok güzel olmuş Wink sade fonksiyonel ve şık.. elinize sağlık..

Elinize sağlık. Ne varsa el emeğinde var.
Ayrıca dikkatimi çekti, Kayıp Romanlar var ancak Güven'i göremedimSmile
Emeğe saygı, elinize sağlık...
benim de dikkatimi çekti, Bülbülü Öldürmek var ancak Tespih Ağacının Gölgesinde yi göremedim Big Grin
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(14/09/2017, Saat: 11:47)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeğe saygı, elinize sağlık...
benim de dikkatimi çekti, Bülbülü Öldürmek var ancak Tespih Ağacının Gölgesinde yi göremedim Big Grin

@yokon @PisPorsuk o kütüphanemin bir kısmı komşularım?
Eline sağlık komşum. Bir hatırlatma jiletleri tıraş aletlerinin içinde muhafaza etmek sağlıklı olmayabilir Ben jiletleri dolabıma yapıştırdığım bir magnette tutuyorum

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Elinize sağlık.

Böyle çalışmaları ben sonuç ne olursa olsun önemsiyorum. Kendileri birşeyler yapmaya heveslenenler için fikir veriyor.
ufak mdf parçalarını yapıştırarak yaptığım traş standım, biraz zımparalanıp verniklenmesi lazım ama şimdilik bu Smile[img]jfhtac.jpg[/img]
Silikon yapıstırma tabancasımı kullandınız. Beyaz tutkal gozukmezdi bu kadar.
Elinize sağlık fakat biraz özensiz görünüyor. Bence o taşan tutkal parçalarını maket bıçağı ile kesip mdfyi de akrilik boya ile keyfinize göre boyayın. Mdf üzeri verniği, mdfnin dokusundan dolayı ben pek şık bulmuyorum.
(05/12/2017, Saat: 22:36)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Silikon yapıstırma tabancasımı kullandınız. Beyaz tutkal gozukmezdi bu kadar.

Hayır komşum hızlı yapıştırıcı ile yaptim Smile

(05/12/2017, Saat: 22:58)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık fakat biraz özensiz görünüyor. Bence o taşan tutkal parçalarını maket bıçağı ile kesip mdfyi de akrilik boya ile keyfinize göre boyayın. Mdf üzeri verniği, mdfnin dokusundan dolayı ben pek şık bulmuyorum.

Evet zimparalanmasi gerekiyor, ve evet akrilik boya ile boyayacagim dediginiz gibi ahsapa daha da ahşap görüntüsü vermek lazım

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fırça Sapı Deneme - 2 + Stand theunnamed 21 28,196 26/11/2013, Saat: 01:14
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: