Girit taşı
piyasada bulunan 3-5 tl lik sentetik taşlara kesinlikle itibar etmeyiniz. belki görmüşsünüzdür ben de ucuz diye 3 farklı model aldım ama linguist hocam dan aldığım ile karşılaştırınca 3-5 tl bile fazla bunlara.

bu arada linguist hocam dan gelen taşların yüzeylerini bugün makine de düzelttim. inş. önümüzdeki hafta fotolarını koyarım, gerçi ufak bir parça elimde kaldı ama onu da herhalde slury için kullanabilirim.

@linguist

hocam bu arada bunlar ne taşıdır. hem yer yöre isim olarak hem de su taşı-yağtaşı olarak. ayrıca bunlarla şu an için bıçak bileyliyorum, nasıl bileylemem gerekir, bazı yerlerde bıçakla taşı kesecekmişim gibi, bazı yerlerde ise bıçağı geriye kendime doğru çekecekmişim gibi (yani birbirlerinin tam tersi) yapılması gerektiği söyleniyor. tam olarak doğrusunu sizden öğrenebilir miyiz?

üzerine biraz su döküp slury yapıyorum ve ömrü hayatlarında biley görmemiş bıçaklarımızı taşı kesecekmiş gibi sürterek ve bir yay çizerek kendimce bileyliyorum, bir miktar keskinlik kazandılar gibi ama pek de emin olamadım, size sorayım dedim saygılar...
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=921
bu linkte kisa bir video ile acikladim.

tasin menseini maalesef satici bilmiyor.
daha once yazdigim gibi cok uzun zaman once bir pazarlamaci getirip satmis.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Video çelik ustura bileme becerisi , kotikül ve bileme taşı boyutu yunusso 14 9,430 28/06/2020, Saat: 01:18
Son Yorum: bsagir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: