Lviv'de Tıraş Malzemesi Satan Yerler
Merhabalar,
Lviv'deyim ve zamanimin bir kismini tiras malzemesi satan birkac yeri gezmek icin harcayacagim. Buradan ne alinabilir, nerden alinabilir. Daha once arastiran var midir? Kiymetli fikirlerinize acigim. Hem belki birgun baska birisinin de isine yarar.

Bulduklarim:
https://barbercompany.com
Lvov, pl. Sobornaya 14,
Roksolana Shopping Center, 3rd floor

Ozellikle Ankarali komsularimin istedigi birsey olursa getirebilirim, kargosuz olursa fiyatlar mantikli oluyor bircok urunde. Fiyatlari 5.76 ya bolerseniz tl fiyati oluyor bugunku kurla.
Hijyene önem veren elit bey
Opera Pasajında Lush mağazası var. Ayrıca kurulan sabit pazarda antika ustura bulmak mümkün. Şansınıza kalmış tabi. Bence siz tıraşı boşverin kendinizi yemeğe verin. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Ben de yakın zaman içinde ivano frankivsk e yerlesicem. Şahsen hem tıraş hem de normal yaşantıya dair bilgiler almak güzel olur Smile

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O pazari gezdim ama anlamiyorum bu antika ustura islerinden hic. Yeme icme olayi muhtesem hocam aynen.

5zji2p.jpg
Muhtemelen Rus jiletleri haricinde cazip bir şey bulamayacaksınız. Diğer markalarda yaklaşık Türkiye fiyatlarında.
Bence de tıraşı boş verin. Beer Theatre ve Drunken Cherry diyorum.
A momentary lapse of reason.
Ben Odessa da Rus jileti Sputnik vostok bulmakta zorlanmıştım. Ukraynalilar kartuş ve köpüğü teslim olmuşlardı . Tıraş sabunu bile bulamadım hatta ama bit pazarından bolca çelik ustura almıştım .
Ukrayna da yerleşmek için en iyi şehirlerden biri. Türk fazla yok. Özellikle Odessa ve Kiev de çok sayıda arap, Türk yerleşik ve turist var. Ve Arapları Türk sanıyorlar, yaptıkları aşırılıkları da bizlere maalesef ediyorlar bu iki şehirde artık Türkler sevilmemeye başlanmıştı . Yaşamak için güzel bir ülke 8 ay geçirdim . Keşke hamsilerin Türkiye ye inmeyip orada kaldığı gibi kalabilseydim... İnsanları bizim eski anadolu insanı gibi içten samimiler. Kurallara uyuyorlar trafige hayrandım.
(12/06/2018, Saat: 14:33)berzax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de yakın zaman içinde ivano frankivsk e yerlesicem. Şahsen hem tıraş hem de normal yaşantıya dair bilgiler almak güzel olur Smile

(12/06/2018, Saat: 22:56)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ukrayna da yerleşmek için en iyi şehirlerden biri. Türk fazla yok. Özellikle Odessa ve Kiev de çok sayıda arap, Türk yerleşik ve turist var. Ve Arapları Türk sanıyorlar, yaptıkları aşırılıkları da bizlere maalesef ediyorlar bu iki şehirde artık Türkler sevilmemeye başlanmıştı . Yaşamak için güzel bir ülke 8 ay geçirdim . Keşke hamsilerin Türkiye ye inmeyip orada kaldığı gibi kalabilseydim... İnsanları bizim eski anadolu insanı gibi içten samimiler. Kurallara uyuyorlar trafige hayrandım.
Bilgilendirme için teşekkür ederim komşum. Bakalım artık yeni başlangıçlar bizi nereye götürecek.

Mekan ve calisanlar harika, yolu buralara dusenlere tavsiye ederim.

x5z6c.jpg
15ygnc8.jpg
642hx4.jpg
210dfdv.jpg
15dv0ph.jpg
Hijyene önem veren elit bey
Gelecekteki impa Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 53,797 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 1,959 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir? Haldun 187 185,115 02/04/2021, Saat: 15:29
Son Yorum: mtcn77
  Antalya'da geleneksel traş ürünleri satılan yerler Kea.aksoy 9 10,135 20/02/2021, Saat: 19:23
Son Yorum: wololo
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,458 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,526 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,891 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,895 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 89,443 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz
  Bursa'da tıraş ürünleri lim10 19 11,097 27/02/2020, Saat: 17:31
Son Yorum: ArdıçKatranı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: