Ataman Trade
(08/06/2020, Saat: 15:28)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son dönemde piyasada oldukça dönen Gillette markasına ait jiletler uygun fiyatlar ve ücretsiz kargo seçeneği ile N11 sayfalarında. N11 güvencesi de cabası

Kartela olarak almak isteyince yani ürün seçeneğinde 20 adet olarak seçince fiyat artıyor Sad
So far so good..
(08/06/2020, Saat: 15:47)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kartela olarak almak isteyince yani ürün seçeneğinde 20 adet olarak seçince fiyat artıyor Sad
Beni oyuna getirdiler o zaman, almasam da aldandım
(08/06/2020, Saat: 16:09)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beni oyuna getirdiler o zaman, almasam da aldandım

Olsun komşum en azından almadan aldanmışsınız.
(08/06/2020, Saat: 16:09)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beni oyuna getirdiler o zaman, almasam da aldandım

Geçen gün aynı şeyi ben de yaşadım komşum. Fiyatları görünce bunu foruma yazayım diye düşündüm. Toptantr ile aşağı yukarı aynı fiyat ve n11 güvencesi olduğu için belki kuponlarla daha da uyguna gelebilir diye düşündüm. Sonra dikkatli bakınca fiyatın yarım kartela için olduğunu gördüm. Pazarda eriğin üstüne yazılı 10 lira etiketini görüp yaklaşınca yarım kilo fiyatı olduğunu okumak gibi oldu.
@tarkaner kandırıldığımı duymasın. Smile Ortayı açtım.
Kusura bakmayın arkadaşlar, maalesef bu tarz oyunlar bol bol var artık internette. :/

Sıkıntı yok, her geleneksel tıraşseverin başına gelir Smile
So far so good..
(08/06/2020, Saat: 17:07)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tarkaner kandırıldığımı duymasın. Smile Ortayı açtım.
Kusura bakmayın arkadaşlar, maalesef bu tarz oyunlar bol bol var artık internette. :/
Herkes aldanır da sen biraz zor. Ne de olsa Avrupa toprağında yaşıyorsun.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ağabeyimi alışveriş yapsın diye yolladım fakat sadece internetten satışları varmış dükkan gibi bir şey yok anladığım kadarıyla.
Till the break-in, use the cheap cream.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Badger & Blade Shaving Mall - Buy/Sell/Trade eggman 10 13,071 28/02/2012, Saat: 10:09
Son Yorum: papazerigi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: