merhaba arkadaşlar
Smile 
merhaba tüm traş sever arkadaşlar. aranıza yeni katılmakla birlikte bende kartuşlu aletlerden sıkıldığım için klasik traşa geçmeye karar verdim. 32 yaşındayım işim gereği haftanın 6 günü günlük traş oluyorum.

Yaklaşık 3 haftadır her gün foruma girip traş resimlerine bakıp ( iç çeke çekeSmile bazı konuları okuyup çıkıyorum. anlayacağınız bu işe baya merak saldımSmile wilkinson swords denen bir alet aldım 2 haftadır traşımı onunla oluyorum. artık bende güzel bir şey alıp başlangıç yapmak istiyorum. çok fiyatlı olmadan normal bi makina arıyorum. 34c ,de89 ve r 89 anladığım kadarıyla bunlar benim için ilk başta ideal aletler olacak forumdan aldığım bilgiler çerçevesinde..yalnız gillette markasının da safety razor ları var bu makinalar nasıldır kullanan bilgi sahibi olan var mı.kalite açısından iyi midir nasıl temin edilir.
Signor Pele aramıza hoş geldiniz.
Komşum hoş geldiniz. Fırçanız yumuşak, köpüğünüz koruyucu, jiletiniz konforlu olsun.
Nedir, ne değildir?
hoş geldiniz.
Foruma hoş geldiniz. Keyifli sohbetleriniz ve zevkli tıraşlarınız olsun.
"A Samurai always wears two swords."
(23/05/2018, Saat: 14:33)Pele69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba tüm traş sever arkadaşlar. aranıza yeni katılmakla birlikte bende kartuşlu aletlerden sıkıldığım için klasik traşa geçmeye karar verdim. 32 yaşındayım işim gereği haftanın 6 günü günlük traş oluyorum.

Yaklaşık 3 haftadır her gün foruma girip traş resimlerine bakıp ( iç çeke çekeSmile bazı konuları okuyup çıkıyorum. anlayacağınız bu işe baya merak saldımSmile wilkinson swords denen bir alet aldım 2 haftadır traşımı onunla oluyorum. artık bende güzel bir şey alıp başlangıç yapmak istiyorum. çok fiyatlı olmadan normal bi makina arıyorum.  34c ,de89 ve r 89 anladığım kadarıyla bunlar benim için ilk başta ideal aletler olacak forumdan aldığım bilgiler çerçevesinde..yalnız gillette markasının da safety razor ları var bu makinalar nasıldır kullanan bilgi sahibi olan var mı.kalite açısından iyi midir  nasıl temin edilir.

Gillette alet örneklerinden bazıları Big Grin http://www.geltir.com/showthread.php?tid=9204 kendi reklamımı yapmış oldum ne Wink ? Ben en az 20 den fazla çeşidini kullanmış biri olarak memnun olmadığım yok gibi.Kalite olarak da pek yabana atılacak gibi değiller.
Foruma hoş geldiniz.
Öncelikle hoşgeldiniz. Ben son zamanlarda yeni başlayan bütün arkadaşlara Rockwell 6C öneriyorum. Farklı baseplate'leri olduğu için deneyerek kendinize uygun karakteri bulma şansınız oluyor. Sonra satış başka aletler alabilirsiniz. Gillette'in vintage aletleri genelde mild karakterlidir. Seveni çok sever. Ben şahsen Fatboy dışında anlaşamadım.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Teşekkür ederim arkadaşlar hoş buldum. Traş dolu sohbetlerimiz olsun..
Hoş geldiniz @Pele69 komşum. De89, R41 ve Gillette black beauty kullanmış biri olarak söyleyeyim. 89 ve 41 i hediye verdim uzun zamandır tek alet olarak BB yi kullanıyorum. @KAYHAN ağabey ayarlasın hemen aynısından bir tane daha alacağım. Harp olur darp olur elimizde dursun Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 845 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,576 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 680 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,828 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 740 01/05/2023, Saat: 15:49
Son Yorum: Ömer t. Katı