Rex Ambassador
(17/09/2020, Saat: 15:13)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"mustbe" Mustafa Bey komşum , 1500 TL zararla iyi atlatmışsınızSmile bu ara herkes 3-5 ay önce almadıklarına pişman . Arkadaşım passat alacakken çok bekledi renk vs karar veremedi 1 ay sonra aynı paraya corolla aldı Smile

Corolla da beyazdır muhtemelen. Big Grin
(17/09/2020, Saat: 15:13)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"mustbe" Mustafa Bey komşum , 1500 TL zararla iyi atlatmışsınızSmile bu ara herkes 3-5 ay önce almadıklarına pişman . Arkadaşım passat alacakken çok bekledi renk vs karar veremedi 1 ay sonra aynı paraya corolla aldı Smile

5 ay önce araba aldım. Çevremdeki herkese acele ettirip aldırdım baya bir hayır duası aldım orada Smile bugün denk geldi benim arabayı aldığımız kişi (babamın arkadasi) babamı aramış durduk yere beni zarara soktun demiş Big Grin

Şimdi babama passat bakıyoruz işimiz çok zor

(17/09/2020, Saat: 15:41)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Corolla da beyazdır muhtemelen. Big Grin

Komşum türkülerde kırmızı olsun beş fazla olsun derler ya o işin aslı beyaz değil mi? Big Griniye

Edit. Abi sizin durum sıfır için galiba. O daha kötü oldu maalesef Sad
Aynen öyle Sedef beyaz kalmış sadece bayide
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Bugün ilk defa Rex Ambassador ile sabah tıraşımı oldum. Hemen elimin altındaki permasharp ile eşleştirdim. Tıraş sabunu olarak lavantalı arko'mu kullandım. Arko'ya omurga yaraşır diye Geltir LE jaguar fırçamı raftan aldım.

Yeni bir alet kullanmadan önce hep yabancı forumları okur ve dünya nasıl bakıyor diye merak ederim. Amerikada çoğunluk 2-2,5 değerlerini uygun bulmuşlar. Daha yükseği agresif mi olur diye düşündüm. Temkinli olayım 3 ile ilk perdeyi yapayım dedim. O da ne Oldukça konforlu geldi. Agresiflikten eser yok. 2. Perdeyi 2 numara ile oldum. Sakalları temizlemenin rahatlatıcı etkisiyle yüzümü duruladım.

@ismetaltan ve @GecayS anlatımları ile bu alet olmazsa neyle tıraş oluruz hissiyatını yaşadım. Sanırım yakında ALINIK ilanı açacağım

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@"shaving nick" Raif'im beğenmene ve olumlu görüşlerine sevindim.
Güzel bir videoyu hakketiğini düşünürek sonraki tıraşını bekliyoruz.

@İsmetaltan Ne dersin düşer mi hiç satışa. Smile
(01/10/2020, Saat: 10:29)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün ilk defa Rex Ambassador ile sabah tıraşımı oldum. Hemen elimin altındaki permasharp ile eşleştirdim. Tıraş sabunu olarak lavantalı arko'mu kullandım. Arko'ya omurga yaraşır diye Geltir LE jaguar fırçamı raftan aldım.

Yeni bir alet kullanmadan önce hep yabancı forumları okur ve dünya nasıl bakıyor diye merak ederim. Amerikada çoğunluk 2-2,5 değerlerini uygun bulmuşlar. Daha yükseği agresif mi olur diye düşündüm. Temkinli olayım 3 ile ilk perdeyi yapayım dedim. O da ne Oldukça konforlu geldi. Agresiflikten eser yok. 2. Perdeyi 2 numara ile oldum. Sakalları temizlemenin rahatlatıcı etkisiyle yüzümü duruladım.

@ismetaltan  ve @GecayS  anlatımları ile bu alet olmazsa neyle tıraş oluruz hissiyatını yaşadım. Sanırım yakında ALINIK ilanı açacağım

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sıhhatler olsun komşum sizin yazınız da en onlarınki kadar özendirici ve güzel olmuş Smile gillette Türkiyenin reklamlarında da dediği gibi Türk erkeklerinin sakalı bakır teli kadar serttir. ecnebiler o sebeple bizden daha şanslı mı demeliyiz rahat mı demeliyiz bilemedim ancak onların agresif dediği bize orta karar gelebilir Big Grin
(01/10/2020, Saat: 12:17)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"shaving nick" Raif'im beğenmene ve olumlu görüşlerine sevindim.
Güzel bir videoyu hakketiğini düşünürek sonraki tıraşını bekliyoruz.

@İsmetaltan Ne dersin düşer mi hiç satışa. Smile

Abi düşer eğer bütçesi hazırsa beklemek lazım. Yakın zamanda bir tane m serisi satıldı ama karaborsa tanıdıktan tanıdığa bende raslantı sonucu öğrendim. M ve N serisi için genel anlamda tıraş karakteristiği için fark yok denlimiş başlığın ilk sayfalarında da ayar mekanizması sağlamsa sorunsuz ürün olacak diyebiliriz bendeki M serisi, memnuniyetsizlik yaşamadım.

Video beklemedeyiz. Big Grin

(01/10/2020, Saat: 12:22)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sıhhatler olsun komşum sizin yazınız da en onlarınki kadar özendirici ve güzel olmuş Smile gillette Türkiyenin reklamlarında da dediği gibi Türk erkeklerinin sakalı bakır teli kadar serttir. ecnebiler o sebeple bizden daha şanslı mı demeliyiz rahat mı demeliyiz bilemedim ancak  onların agresif dediği bize orta karar gelebilir Big Grin
@"mustbe" hocam bakır telini bilmem ama şu nacet dayı varya aklıma o geliyo habire ecnebi denince. Big Grin
latife bir yana nispeten haklısınız ama şu agresif aletleri de çatır çatır alıyolar wolfman mesela.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rex Ambassador İnceleme Aedan 28 14,305 22/12/2023, Saat: 14:10
Son Yorum: layken
  Rex Ambassador; Öznel bir bakış. paspartu 62 26,739 02/10/2020, Saat: 09:44
Son Yorum: FearOfATG

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: