Eski üyelerimize ne oldu?
@Mehmet_G sağolun, varolun. Hep beraber Smile

@dikdik_s bilenlerin kafasi 50 Shades'e gitti, geri de getiremedik zaten Smile

Neyse ben çok.da kaynatmayayım ortalığı tabi. Ama durum da böyleyken böyle.
@izbe komşum her ne kadar faal olamasak da, forumu takip etmiyor da değiliz Smile Ne zaman yeni bir ürün kullansam (artık nadiren oluyor bu), bunu forumda paylaşmalıyım diye düşünmeden edemiyorum. Ama gel gör ki, artık işlerden dolayı mı, başka meşgalelerden mi, yoksa eski şevkli dönemlerde olmadığımızdan mı bilemiyorum, bir türlü vakit ayıramıyorum. Yoksa inan gönüllerimiz bir. Eski muhabbetleri özlememek mümkün mü ?
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Son zamanlarda forumun kıdemli üyelerinin daha az yorum yazdığını görüyorum, acaba sebebini bilen var mıdır ?
Forum bu haliyle de güzel ancak önceki halinde daha çok ses, daha fazla fikir ve daha fazla yorum vardı.
Acaba kıdemli üyeler küstüler mi, neden artık daha az yorum yazıyorlar ?
Gün geçtikçe eski hevesler kalmıyor anlaşılan...
yaşam bir zevktir
Bence hayat telaşına kapıldıkları için uzak kalmışlardır. Bir de belli bir bilgi ve birikim kazanınca forumu daha az takip ediyorsunuz veya bir sorun, satış ya da alış ilanları vs. olduğu zaman giriyorlar.
Yaz aylarında nüfusumuz düşer. Bu genel olarak çoğu online platformun yaşadığı bir durumdur. Yazın insanlar daha çok dışarıda vakit harcıyorlar.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Aslında her zaman buradayız.
Bazen ben de sorguluyorum bunu, hatta eski üyelerimizin profillerine girip bakıyorum nen son ne zaman aktif olmuş diye ..
Benim tarayıcımın bir sekmesinde her daim açıktır.
Dikkatimi çekti şimdi, mesela başkan @BigHillMe uzun zamandır yok satır aralarında ..
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
(17/09/2018, Saat: 23:17)Naci Erdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında her zaman buradayız.
Bazen ben de sorguluyorum bunu, hatta eski üyelerimizin profillerine girip bakıyorum nen son ne zaman aktif olmuş diye ..
Benim tarayıcımın bir sekmesinde her daim açıktır.
Dikkatimi çekti şimdi, mesela başkan @BigHillMe uzun zamandır yok satır aralarında ..
Sadece ben farketmemişim demek ki; çok mutlu oldum.
Yorumlarını yıllardır dikkatle ve zevkle takip ettiğim üyeler var; @candova, @Lord Sparhawk, @papazerigi , @hergele, @mancho ...
Bu üyeler sayesinde bu forumu keşfettim, yıllardır zevkle takip ederim.
Keşke bu isimler ve ismini sayamadığım onlarca kıdemli üyemiz foruma katkı daha fazla verse; ben ve benim gibiler de daha fazla bilgi sahibi olsa...
Bir Türkiye kılasiği olan, 01.01 doğum tarihi yazımları forumda da kendini epey bir göstermiş durumda. Nekadar çok üyemizin doğum günü bugünmüş, bunuda kalabalık bir listeden anlamış olduk. Tüm üyelerin yeni yaşı kutlu olsun. Tunç Vidinli bile üye imiş meğer.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(01/01/2019, Saat: 17:48)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir Türkiye kılasiği olan, 01.01 doğum tarihi yazımları forumda da kendini epey bir göstermiş durumda. Nekadar çok üyemizin doğum günü bugünmüş, bunuda kalabalık bir listeden anlamış olduk. Tüm üyelerin yeni yaşı kutlu olsun. Tunç Vidinli bile üye imiş meğer.
Forumlarda doğum günü kısımları full'dür bugün komşum. Browser ile girip bakayım merak ettim. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Etiketleme çalışmaz oldu DelikanliTiras 61 36,584 10/08/2020, Saat: 12:42
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: