TOBS Coconut Luxury Shaving Cream
Dostum guzel yazi icin tesekkur ederiz sihhatler olsun.
Ufak seylere cok ustunde durmuyoruz ama, argo kelime kullanimlarina biraz dikkat edersek duzeltirseniz seviniriz. Biliyorum ictenlikle sicak kanlilikla yaziyorsunuz ama, yazim dilinde baskalari yanlis anlayabilir veya ileride baskalari hos olmayan yerde kullanip bizden uyari alirsa, ama ona izin vermissiniz diye sizi ornek gosterebilir.
Saygilar
Ustadım eline sağlık guzel bir yazı. Benim sabunu bu degerlendirmenin içine bir tarafından girmesi beni de mutlu etti

Saygılar...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Eline sağlık çok güzel bi inceleme olmuş. Argo kelimeler dışında hayattan çok ince dokunuşlar vardı incelemede.

a..k lafı film cevirilerindeki gibi "tanrının cezası" olarak cevrilmistir. Smile
F.. you m..rf...r (lanet olsun sana çünkü sen de annene lanet etmişsin
c66934fbd061bff8e1bb3f9725248292.jpg
Güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hmm, o kadar yazıyı okudum ve anladım ki güzel bir kremmis, sankiSmile

Ellerinize sağlık komşum, eğlendim doğrusu.

--
Serdar üstadım, bizim kıza ödev yaptırmaya çalışıyorum haftalardır. Bir sınav var gireceği, ortaokulunu o belli edecek. Hazırlık dersi de alsa bari dedik, ama iki saat birşey, sonrası ödev. Ödevi yapması lazım yani. Ama artık ben de dellendim, durum fena, 9 saat başında durduğum oldu ödev yapacak diye. Ağzıma türlü türlüsü geliyor da, diyemiyorum da birşey.

-"Tanrı aşkına kızım. Şu lanet olası ödevi artık yapmak zorundasın! Sen dedin o XYZ Okuluna gitcem ben diye."

-"Lanet olası ödev bitecek gibi de değil ki baba."

-"Kahretsin. Desene yine haftasonu şu kahrolası masanın başında tıkılı kaldık."

-"Pislik ($h*t) bir durum, di mi baba?"

Ben de nasıl bi babaysam artık; ama neyse, dedik rahatladık.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@kokopelli
Smile Smile
Baba artık aile ici istanbul turkcesi konusan kalmadı bu donemlerde, tebrik ederim sizi baba kız Smile
Komşularım beğenmenize gerçekten çok sevindim.
@kokopelli komşum size sabır diliyorum . Bende var bir adet 4 yaşında ve bilirsiniz şu an her şeyi sorma döneminden geçiyoruz. Bir süre sonra diyaloglarımız amerikan dublajına dönüyor.
Lisanım ağırdır biraz &dikdik_s üstat haklı ama sizler de hak veriniz 16 yaşından beri gerek okul gerekse iş ortamında full erkeklerleyim. Yine de gerekli dokunuşlardan sonra kabul edilebilir seviyeye gelmiş yazı , ayrıyetten teşekkürler
Elinize sağlık komşum. Dün 1. günü okumuştum, metin kaçan ağır roman tadındaydı. İyi bir tarzdı bence. Bugün geri kalanını okudum, şansürlenmiş filme dönmüş yazı galiba. Serdar komşum ne yaptınız böyle. Bir yazarı ve üslubu gömmüşsünüz Smile

Şahsen argo margo ben çok beğendim yazıyı. Elinize sağlık Ayrıca gizli bir yazma yeteneğiniz varmış. Bu sabun bana hep uzak gelmişti. Sempati duydum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OLD SPICE SHAVING CREAM MUSK error... 17 25,948 22/03/2021, Saat: 21:42
Son Yorum: saintdumas
  TOBS Grapefruit Tıraş kremi. Delidumrul 15 21,486 22/08/2020, Saat: 22:17
Son Yorum: trooper_gs
  Speick Active Energizer Shave Shaving Cream Mehmet Kiraz 20 25,928 14/06/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: FearOfATG
Photo Habana Shaving Cream from Macedonia korgunv 2 2,968 02/03/2017, Saat: 13:34
Son Yorum: KlasikTıras
  I'Coloniali Softening Shaving Cream with Rhubarb Eskiuyebyr 13 13,426 07/12/2016, Saat: 19:07
Son Yorum: posicor
  Mondial Luxury Shaving Cream : No 908 Homme Saltuk 9 5,496 19/06/2016, Saat: 14:56
Son Yorum: Chinaski
  XPEC Original Shaving Cream 1912 10 7,305 27/05/2016, Saat: 01:35
Son Yorum: AKadir
  Truefitt & Hill Authentic No.10 Finest Shaving Cream FloydianDM 19 20,851 18/05/2016, Saat: 14:59
Son Yorum: Cesko
  Zirh Shaving Cream Sensitive Skin inter 14 9,471 20/03/2016, Saat: 21:57
Son Yorum: inter
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,698 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: