El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği.
Maşallah kaymak gibi hocam işte et kıvamında köpük bu. Hatta köpükle oynamadım demenize rağmen böyle. Keyfiniz daim olsun. O zaman anladık kı kantaron yağlı sabuna menekşe esansı artık kesinleşti.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(19/07/2018, Saat: 20:03)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun komsum. Kantaronlu sabunu köpürturken suyu yavaş yavaş verin dedim. Diğer komşularımada aynı tavsiyede bulundum köpük kayganlık cillop gibi oldu. Bir de Kantaronlu için 5 yada 6 kullanım devam edin sabun suyu iyice yesin
Düzeltme, sabun suyu iyice yesin deyince, traştan yarım saat önce sıcak su koydum menekşelinin üstüne. Aynı kahveli gibi oldu. Köpük, kayganlık, koruma çok iyidi. Menekşe kokusunu sevemedim sadece. diğer etkinlik için, ortalama bir tarih varmı kafanda komşum?

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(25/07/2018, Saat: 17:43)volkanerozan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düzeltme, sabun suyu iyice yesin deyince, traştan yarım saat önce sıcak su koydum menekşelinin üstüne. Aynı kahveli gibi oldu. Köpük, kayganlık, koruma çok iyidi. Menekşe kokusunu sevemedim sadece. diğer etkinlik için, ortalama bir tarih varmı kafanda komşum?

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

komşum sıhhatler olsun,
Sabun suyu yedikçe zaten yüklemesi kolay olacak beğenmenize çok sevindim.
Bir sonraki etkinlik için kesin bir tarih veremiyorum ancak şöyle bir durum var mentollü sabun üzerine çalışıyorum Ankara ekibindeki arkadaşlara deneme boyunu yapıp vereceğim onlardan gelen yorumlar dahilinde ya Kantaronlu etkinlik açacağım yada mentollü etkinlik açacağım. zira kahveli sabun ile ilgili deneyen komşularımdan bir ses çıkmadı bunu pek beğenilmedi olarak yorumlayıp rafa kaldırdım.
Bu arada bir ameliyat durumum var onu da atlatmam gerek bayramdan sonra Allah izin verirse ameliyat olacağım şu durumda bayramdan sonrası için ancak ikinci etkinlik için talep alacağım.
(25/07/2018, Saat: 18:02)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum sıhhatler olsun,
Sabun suyu yedikçe zaten yüklemesi kolay olacak beğenmenize çok sevindim.
Bir sonraki etkinlik için kesin bir tarih veremiyorum ancak şöyle bir durum var mentollü sabun üzerine çalışıyorum Ankara ekibindeki arkadaşlara deneme boyunu yapıp vereceğim onlardan gelen yorumlar dahilinde ya Kantaronlu etkinlik açacağım yada mentollü etkinlik açacağım. zira kahveli sabun ile ilgili deneyen komşularımdan bir ses çıkmadı bunu pek beğenilmedi olarak yorumlayıp rafa kaldırdım.
Bu arada bir ameliyat durumum var onu da atlatmam gerek bayramdan sonra Allah izin verirse ameliyat olacağım şu durumda bayramdan sonrası için ancak ikinci etkinlik için talep alacağım.

Çok geçmiş olsun üstadım. Allah tez zamanda şifasını versin inşallah.
(25/07/2018, Saat: 18:11)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok geçmiş olsun üstadım. Allah tez zamanda şifasını versin inşallah.

Çok teşekkür ederim komşum. Allah razı olsun.
@Efrasyab komşum, şimdiden gelmiş geçmiş olsun.
Önce sağlık güzel olsun, iyi olsun. Mentoller, sabunlar sonra da olur.
"A Samurai always wears two swords."
@Efrasyab komşum geçmiş olsun.
de te fabula narratur.!
(25/07/2018, Saat: 19:05)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Efrasyab komşum, şimdiden gelmiş geçmiş olsun.
Önce sağlık güzel olsun, iyi olsun. Mentoller, sabunlar sonra da olur.

@DenizKSK Komsum çok teşekkür ederim. Çok sağolun

(25/07/2018, Saat: 19:10)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Efrasyab komşum geçmiş olsun.

@marek komsum çok sağolun
@Efrasyab geçmiş olsun.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
Geçmiş olsun komşum Allah sağlık sıhhat versin

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo YENİ BİR TIRAŞ FIRÇASI İSTERÜZ!! izterd 9 2,384 29/02/2024, Saat: 17:49
Son Yorum: exselans
Star Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği Efrasyab 206 49,044 21/07/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: Murat35_55
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,549 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  Sorunsuz Tiraş temali canli yayin dikdik_s 2 1,704 12/06/2022, Saat: 15:46
Son Yorum: new38
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 29,873 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 5,055 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,800 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 58,859 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,055 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
  Butik Sabun Değil Kişiye Özel Sabun Creator 11 4,922 26/06/2021, Saat: 18:40
Son Yorum: Creator

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: