El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği.
Bizim sabun ve jiletlerde geldi .@Efrasyab komşum teşekkür ederim.Ellerinize sağlık.Jiletler için @onurcakmak üstada ayrıca teşekkür ederim.
63f569d25ccfab5c7b623ce250fb75e4.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!
Kemal kardeşim ürünler sağ salim ulaştı,

243rq8j.jpg

sana ve onurcakmak komşumuza çok çok teşekkür ederim.

Önceki numune gönderiminde hiç bir şey yazamamıştım, bu gün gelir gelmez rende,kap-kacak operasyonu yaptım,

lw26e.jpg

r8eejb.jpg

28gwisw.jpg

İnşallah kısa süre sonra da kullanıp yorumlarım.
Tekrar teşekkürler.
"En iyi makine en iyi fotoğrafı çekseydi en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı."        
                                                                                                   Ara Güler.
Üstat kargo geldi. Emeğine sağlık. Bugun tıraş oldum. Köpük yapmakta hiç zorlanmadım. Nemlendirme ve köpük kalitesi beklentimin çok üstünde. Köpük resimlerini bir dahaki tıraşa çeker yollarim. Tekrar teşekkürler
Her Kasaba da ışık saçan bir öğretmen ve bu ışığı söndürmeye çalışan bir papaz vardır ?
Victor Hugo
6fd929df598182686338491edf1f69aa.jpg

Komşum elinize emeğinize sağlık. Şahsen menekşe kokulu kantaron sabun kokusu çok hoşuma gitti. Bayağı kallavi bir sabun olmuş. Kahve de kurabiye gibi olmuş.
@marek komşum teşekkür ederim iyi günlerde kullanın, sıhhatler olsun.

@Ümit Bilgi komşum teşekkür ederim iyi günlerde kullanın, sıhhatler olsun.

@erdall37  komşum teşekkür ederim iyi günlerde kullanın, sıhhatler olsun.

@Dragon komşum teşekkür ederim iyi günlerde kullanın, sıhhatler olsun.

Değerli komşularım güveninize nail olmak beni son derece mutlu etti. Hepinizden köpük fotoğrafları bekliyorum ve tabii ki Türk Kahveli sabun ile ilgili görüşlerinizi. Sabunların kokusu, dokusu, köpüğü, koruması, nemlendirmesi, cildi beslemesi umarım keyif verecek gibi olmuştur.

İnanın Daha Zaza jilete elimi sürmedim Sizlerin eline jiletler geçmeden açıp kullanmayı etik bulmadım.

Saygılar...
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Biri yemelik biri yanında yatmalık. Hediyeleri ile birlikte iki + bir kahveli sabunlarımı sağ salim aldım bugün.

Herşey için çok teşekkürler Üstadım. El değmiş, türbe geçmiş ürünler. Jiletler için de ekstra teşekkür ederim onurcakmak komşuma.

Sabunlar için yeni fırçalar, Zaza jiletler için de R41 ve Futur falan aldım komşularımızdan Smile

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@kokopelli komşum teşekkür ederim iyi günlerde kullanın sıhhatler olsun. Beğenmenize çok sevindim.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Efrasyab komşum sabunlar geldi, teşekkür ederiz. İzmir ekibi ile bayramdan sonra bir araya geldiğimizde sabunları dağıtıp deneme fırsatımız olacak. Daha sonra bol bol fotoğraf paylaşırız. Onurçakmak komşuma da jiletler için teşekkür ederiz. Selamlar
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
Arkadaşlar teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Güzel tıraşlarınız olsun. Ben de katılımlarından dolayı Zaza firmasına teşekkür ediyorum.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Bugun bende malzemeleri aldim,oncelikle kargoyu bu kadar ucuza halletmemizi saglayan komsuma tesekkurler.Sabunlari sahurda deneyecegim ama kantaron yaglinin kokusu gercekten mest etti.Insallah sabunun performansida kokusu gibi guzel olucak

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo YENİ BİR TIRAŞ FIRÇASI İSTERÜZ!! izterd 9 2,392 29/02/2024, Saat: 17:49
Son Yorum: exselans
Star Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği Efrasyab 206 49,080 21/07/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: Murat35_55
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,559 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  Sorunsuz Tiraş temali canli yayin dikdik_s 2 1,711 12/06/2022, Saat: 15:46
Son Yorum: new38
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 29,874 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 5,057 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,800 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 58,865 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,058 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
  Butik Sabun Değil Kişiye Özel Sabun Creator 11 4,924 26/06/2021, Saat: 18:40
Son Yorum: Creator

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: